The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
смяна свещи D24T

#1
Да знаете кой го може това?
Защо да е просто,като може да е сложно!
Reply

#2
Колега @soton първо не си уточнил в кой град предпочиташ да сменят свещите на този D24T, а и в профила ти не пише от къде си...

Предполагам в Мото-Пфое могат да ги сменят без проблем, а и в момента има промоция с -25% на части и -20% на труд за коли над 6 години - провери каква оферта ще ти дадат и може да бъдеш изненадан от крайната сума. Другият вариант ти е да се обърнеш към някой от другите доказали се сервизи за марката или да отидеш в някой добър такъв където знаят какво правят - все пак това са само едни свещи...успех Wink
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#3
(07-19-2020, 10:56 AM)ivobivo Wrote: Колега @soton първо не си уточнил в кой град предпочиташ да сменят свещите на този D24T, а и в профила ти не пише от къде си...

Предполагам в Мото-Пфое могат да ги сменят без проблем, а и в момента има промоция с -25% на части и -20% на труд за коли над 6 години - провери каква оферта ще ти дадат и може да бъдеш изненадан от крайната сума. Другият вариант ти е да се обърнеш към някой от другите доказали се сервизи за марката или да отидеш в някой добър такъв където знаят какво правят - все пак това са само едни свещи...успех Wink
 Извинете че не съм написал къде съм.
В София съм,а смяна на свещи на дизел и то Д24Т не е проста работа,една скъсана резба и следва сваляне на глава.
Защо да е просто,като може да е сложно!
Reply

#4
Има и специални инструменти за вадене на счупени подгревни свещи. Предполагам, че в специализираните сервизи имат, тъй като и професор да ги вади тия свещи има вероятност да се скъса някоя.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)