The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на XC70

#1
Big Grin 
Здравейте колеги.

Насочил съм се към XC70 D5 от 2008-2009. Две коли съм си харесал.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?ac...ink=gbqiqt

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?ac...ink=gbqphl

Звъннах преди малко да чуя собствениците и като цяло не зная как да процедирам сега.

Първата се оказа, че е внос от 2018г и е била на 191000км, но не знае собственика откъде е. Бил е в МП, но не излезнала никаква история на колата. В момента е на 210 000 км. Каза че я е обслужил наскоро, но като го попитах за вихровите клапи, каза че не е пипал нищо. Заводски парктроник няма, слаган е допълнително заден, който е звуков само.

Втората също е внос, от северна Италия Sad . Закупил я е миналата година на 205 или 206 000 км от познати. Имали са автокъща. Не си е правил много труд да провери километрите. Каза че е обслужена + маслото на автоматика. Попитах и него за вихровите клапи, каза че не е пипал нищо.

Има ли вариант като при Ваг-кома да се прочетат километрите (при ДСГ вариантите има отделен компютър, където записва километрите от автомата) или няма? Според вас, коя е по-удачния избор?

Благодаря предварително на отзовалите се! Cool 

П.С Филип (Бричката) беше правил клип на такава и каза че Д5 цепели глави. Вярно ли е? Undecided
Reply

#2
Wink 
(07-26-2020, 12:32 PM)Icaka93 Wrote: ...
П.С Филип (Бричката) беше правил клип на такава и каза че Д5 цепели глави. Вярно ли е? Undecided

Предполагам е вярно. Моят D5 е на +270 000 km и всеки път като дам кикдаун ми цепи главата от кеф  Big Grin Big Grin Big Grin  Но пък аз съм с две турбини...

И двата екземпляра, които си харесал, изглеждат чудесно! Лично предпочитам първата, най-вероятно заради цвета. Просто според мен бялото не е за XC70.
Успех с избора и да се похвалиш!
[Image: volvo-xc-60-r-design-d5-awd_medium.png][Image: citroen-c3-picasso_medium.png]
[Image: opel-movano-3500_medium.png]
Reply

#3
(07-26-2020, 12:32 PM)Icaka93 Wrote: Здравейте колеги.

Насочил съм се към XC70 D5 от 2008-2009. Две коли съм си харесал.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?ac...ink=gbqiqt

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?ac...ink=gbqphl

Звъннах преди малко да чуя собствениците и като цяло не зная как да процедирам сега.

Първата се оказа, че е внос от 2018г и е била на 191000км, но не знае собственика откъде е. Бил е в МП, но не излезнала никаква история на колата. В момента е на 210 000 км. Каза че я е обслужил наскоро, но като го попитах за вихровите клапи, каза че не е пипал нищо. Заводски парктроник няма, слаган е допълнително заден, който е звуков само.

Втората също е внос, от северна Италия Sad . Закупил я е миналата година на 205 или 206 000 км от познати. Имали са автокъща. Не си е правил много труд да провери километрите. Каза че е обслужена + маслото на автоматика. Попитах и него за вихровите клапи, каза че не е пипал нищо.

Има ли вариант като при Ваг-кома да се прочетат километрите (при ДСГ вариантите има отделен компютър, където записва километрите от автомата) или няма? Според вас, коя е по-удачния избор?

Благодаря предварително на отзовалите се! Cool 

П.С Филип (Бричката) беше правил клип на такава и каза че Д5 цепели глави. Вярно ли е? Undecided


Колега, три неща принципно да си знаеш:
1. От Италия в БГ се внасят най-големите боклуци, които не могат да бъдат шитнати никъде в Европа. По-големи боклуци отиват само към Молдова...
2. Във Фото Мое не излиза сервизна история за коли, закупени извън България. 
3. Волво се купува САМО с "разбирач", който притежава VIDA-DICE.

Да си знаеш, за по-нататък като плачеш Wink
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)