The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ауспух, катализатор, гърне...

#41
Ето и аз се включвам към похвалите.Днес бях при г-н Лазаров и въпреки закъснението ми от почти час и половина , бях приет както подобава и обслужен нацяло и качествено!който се чуди - да не се чуди повече!Просто се прибрах с друга кола след поставянето на новото катализаторно гърне!
г-н Лазаров ми постави и старото оригинално задно гърне, което "майстори" в Пловдив ми свалиха, защото "било запушено"...
В крайна сметка всичко е ОК, колата лети Big Grin
Дори на прибиране имах куриозна случка:
Тъй като бях мил задното гърне с нафта, след първите изминати км колата пушеше като разбита печка Big Grin Big Grin
Дори малко се притесних да не стане некоя беля и спрях на ЕКО-то извън София в посока Пловдив.
Веднага дойде един "пътна помощ" и вика: "А бе колега, на тая дизеларка нещо турбото и се е прецакало.Не я карай, да не се запалиш..."
от тук нататък последва оферта да ме дръпнел до където кажа Big Grin

най-малкото, което мога да направя за г-н Лазаров е това :
БЛАГОДАРЯ Ви за перфектно свършената работа!
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#42
Ето и аз се включвам към похвалите.Днес бях при г-н Лазаров и въпреки закъснението ми от почти час и половина , бях приет както подобава и обслужен нацяло и качествено!който се чуди - да не се чуди повече!Просто се прибрах с друга кола след поставянето на новото катализаторно гърне!
г-н Лазаров ми постави и старото оригинално задно гърне, което "майстори" в Пловдив ми свалиха, защото "било запушено"...
В крайна сметка всичко е ОК, колата лети Big Grin
Дори на прибиране имах куриозна случка:
Тъй като бях мил задното гърне с нафта, след първите изминати км колата пушеше като разбита печка Big Grin Big Grin
Дори малко се притесних да не стане некоя беля и спрях на ЕКО-то извън София в посока Пловдив.
Веднага дойде един "пътна помощ" и вика: "А бе колега, на тая дизеларка нещо турбото и се е прецакало.Не я карай, да не се запалиш..."
от тук нататък последва оферта да ме дръпнел до където кажа Big Grin

най-малкото, което мога да направя за г-н Лазаров е това :
БЛАГОДАРЯ Ви за перфектно свършената работа!
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#43
Днес бях при човека.Смени ми катализатора с резонаторно гърне.Впечатленията ми са добри за сега.До колкото разбирам добре го направи и много бързо работи.За 1 час свършихме работата :wink:
[Image: 09062010056_ce7be_23617379.jpg]
[Image: 09062010055_b9016_23617377.jpg]
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#44
искам и аз!
И в Чернообил сега е пролет.Тревата синее,птичките лаят...
Reply

#45
lilker Wrote:искам и аз!
Отивай колега,няма да збъркаш :wink:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#46
имам едно питане Big Grin на S80,benzin с две сонди става ли номера с катализаторно гърне и махане на оригиналния катализатор,те няма ли да се побъркат :gib:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)