The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dvigatelite na VOLVO 850

#21
mevdo Wrote:
gadnia_metal Wrote:......
Номера на всеки двигател започва с тази абревиатура, за да се знае от кой тип е. Мисля че изключение прави само дизеловия двигател, който е единствен и там не се слага номер......

Aми да се изкашлям по повод на последното Метълско изявление - D 5252 T говори ли ти нещо, ти нямаше ли като мене кола с дизелов двигател от този тип , чийто номер пък след въпросния код започва с 1J ----- ??? :wink:

определено D 5252 T ми говори много нещо Big Grin но след него няма нищо повече. Знаеш ли какво чудене му хвърлиха в кат. И след като всички огледи и догадки претърпяха неуспех в документите пише двигател: без номер :wink:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#22
mevdo Wrote:
gadnia_metal Wrote:......
Номера на всеки двигател започва с тази абревиатура, за да се знае от кой тип е. Мисля че изключение прави само дизеловия двигател, който е единствен и там не се слага номер......

Aми да се изкашлям по повод на последното Метълско изявление - D 5252 T говори ли ти нещо, ти нямаше ли като мене кола с дизелов двигател от този тип , чийто номер пък след въпросния код започва с 1J ----- ??? :wink:

определено D 5252 T ми говори много нещо Big Grin но след него няма нищо повече. Знаеш ли какво чудене му хвърлиха в кат. И след като всички огледи и догадки претърпяха неуспех в документите пише двигател: без номер :wink:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#23
.... че то ония на Запад не пишат номер на двигател.
Да не са мръднали, че да се занимават с глупости?!...
Двигателят влиза в графа консуматив и се приключва с бюрокрацията. Точка.
Reply

#24
.... че то ония на Запад не пишат номер на двигател.
Да не са мръднали, че да се занимават с глупости?!...
Двигателят влиза в графа консуматив и се приключва с бюрокрацията. Точка.
Reply

#25
gadnia_metal Wrote:
mevdo Wrote:
gadnia_metal Wrote:......
Номера на всеки двигател започва с тази абревиатура, за да се знае от кой тип е. Мисля че изключение прави само дизеловия двигател, който е единствен и там не се слага номер......

Aми да се изкашлям по повод на последното Метълско изявление - D 5252 T говори ли ти нещо, ти нямаше ли като мене кола с дизелов двигател от този тип , чийто номер пък след въпросния код започва с 1J ----- ??? :wink:

определено D 5252 T ми говори много нещо Big Grin но след него няма нищо повече. Знаеш ли какво чудене му хвърлиха в кат. И след като всички огледи и догадки претърпяха неуспех в документите пише двигател: без номер :wink:

хм, на мен пък бързо ми намериха номера, само дето не можаха да го разчетат и накрая катаджията преписа това дето е написано на кутията на ангренажа
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#26
gadnia_metal Wrote:
mevdo Wrote:
gadnia_metal Wrote:......
Номера на всеки двигател започва с тази абревиатура, за да се знае от кой тип е. Мисля че изключение прави само дизеловия двигател, който е единствен и там не се слага номер......

Aми да се изкашлям по повод на последното Метълско изявление - D 5252 T говори ли ти нещо, ти нямаше ли като мене кола с дизелов двигател от този тип , чийто номер пък след въпросния код започва с 1J ----- ??? :wink:

определено D 5252 T ми говори много нещо Big Grin но след него няма нищо повече. Знаеш ли какво чудене му хвърлиха в кат. И след като всички огледи и догадки претърпяха неуспех в документите пише двигател: без номер :wink:

хм, на мен пък бързо ми намериха номера, само дето не можаха да го разчетат и накрая катаджията преписа това дето е написано на кутията на ангренажа
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)