The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S60 bifuel прехвърля от метан на бензин

#1
Здравйте колеги. 
Притежател съм на Волво S60 bifuel 2005 г. automatic  и имам следния проблем . 
Колата сътрин както е нормално винаги си пали на бензин и след като вдигне определени градуси,  пременава автоматично на метан, до тук добре . По някое време '' когато тя си реши '' автоматично си прехвърля на бензин и ми дава индикация на борд компютърът , че е преминала на бензин , при проба да я върна на метан от копчето не става , за да премина на метан е необходимо да спра да я изгася и запаля на ново . Проблемът се появи миналата седмица след като ми свърши метана и когато заредих и си тръгнах от метанстанцията се започна . Появи се и един странен шум на прецъкване отзад около заждачката или по скоро около бутилката които не мога точно да определя , но ми прелича на включванв и изключване на клапан .Миналата година имах проблем както колата върви и изгасваше . Ходих до град Септември при Янис тои я разглоби цялата сваля стъпковия мотор слага друг 'не нов '' не се оправи, направи цялостна профилактика на редуктора със смяна на мембрани и пак нямаше резултат и в краина сметка презапой моя стъпков мотор върна го и всичко си доиде на мястото . Преди около месец пак започна да изгасва от време на време при определена температура и тъи като нямах време сам си свалих стъпковия мотор и презапоих и колата си тръгна нормално докото не излезе този проблем с прехвърлянето на бензин . Правих диагностика с Видата и там ми излезе "ECM-F00D Gas pressure sensor , regulator - signal too high" 
Порових се в интернет, но неможах да намеря решение  Sad Sad
Ще съм благодарен ако някой има виждане по въпроса . 
Благодаря предварително и приятен ден на всички  Smile
Reply

#2
Разреши ли проблема ?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)