The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Смяна на десен с ляв волан - цена ?

#1
Добър вечер на всички фенове на Волво. Харесах си едно С40, но е с десен волан, качих се, пробвах го... върви си много добре, ама до сега не съм карал с десен волан и ми е кофти... Та търся съвет от вас, фенове на Волво, да го взимам ли, и да му сменям ли волана. Дали самата смяна ще е качествена, защото съм чувал, че след обръщане на волана после ще има проблеми. А другата възможност е да не го сменям. Има ли някой, който кара с десен волан и как му се струва, лесно ли се свиква? Аз имам книжка от 2 години, но карам от година и нещо, та не мога да кажа, че съм опитен шофьор. Мерси предварително за съветите
Reply

#2
Добър вечер на всички фенове на Волво. Харесах си едно С40, но е с десен волан, качих се, пробвах го... върви си много добре, ама до сега не съм карал с десен волан и ми е кофти... Та търся съвет от вас, фенове на Волво, да го взимам ли, и да му сменям ли волана. Дали самата смяна ще е качествена, защото съм чувал, че след обръщане на волана после ще има проблеми. А другата възможност е да не го сменям. Има ли някой, който кара с десен волан и как му се струва, лесно ли се свиква? Аз имам книжка от 2 години, но карам от година и нещо, та не мога да кажа, че съм опитен шофьор. Мерси предварително за съветите
Reply

#3
Crimble може да сподели впечатленията си от десния волан тукSmile
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#4
Crimble може да сподели впечатленията си от десния волан тукSmile
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#5
еми, ще съм му благодарен ако го сподели Smile
Reply

#6
еми, ще съм му благодарен ако го сподели Smile
Reply

#7
Смяната на десен/ляв волан е скъпо удоволствие.
Ще трябва да се смени табло и др. включително при някои модели и елинсталацията не е същата..
Така, че не знам дали си струва.
Имам познат смяната му костваше цената на половината автомобил /не е Волво/....
Но понеже колата беше рядка го направи, не съм сигурен дали ако беше потърсил повече нямаше да му излезе по изгодно с нормален волан...
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#8
Смяната на десен/ляв волан е скъпо удоволствие.
Ще трябва да се смени табло и др. включително при някои модели и елинсталацията не е същата..
Така, че не знам дали си струва.
Имам познат смяната му костваше цената на половината автомобил /не е Волво/....
Но понеже колата беше рядка го направи, не съм сигурен дали ако беше потърсил повече нямаше да му излезе по изгодно с нормален волан...
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#9
човека, който го продава каза, че се е поинтересувал колко струва смяната и са му казали 1200-1300 лева, което ми се вижда добре, дори евтино. как мислите, лъже ли за това?
Reply

#10
човека, който го продава каза, че се е поинтересувал колко струва смяната и са му казали 1200-1300 лева, което ми се вижда добре, дори евтино. как мислите, лъже ли за това?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)