The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "rar" - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Trying to access array offset on value of type null - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Смяна на десен с ляв волан - цена ?

#31
Няма пластмасови всмукателни тръби при Волво!

Смяна на мястото на волана - един съвет: забрави!

На десен волан се свиква, но не е практично за БГ.
Особено в София... :twisted:
Reply

#32
Няма пластмасови всмукателни тръби при Волво!

Смяна на мястото на волана - един съвет: забрави!

На десен волан се свиква, но не е практично за БГ.
Особено в София... :twisted:
Reply

#33
Съвета също ми е: не си купувай такава кола и я забрави. Имаш все още избор!

Ако няма да ходиш в Кипър или в Английско - не ти трябва.
Има достатъчно предложения за "леви" волани.
Ако цената е ... по-тънка, със сигурност в последствие ще ти излезе нещо по-дебело!
И не забравяй и че фаровете са също "за дясно" движение, т.е. и тях трябва да смениш!

Както казва GT1, кратко и кротко:
не се лакоми и забрави!
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#34
Съвета също ми е: не си купувай такава кола и я забрави. Имаш все още избор!

Ако няма да ходиш в Кипър или в Английско - не ти трябва.
Има достатъчно предложения за "леви" волани.
Ако цената е ... по-тънка, със сигурност в последствие ще ти излезе нещо по-дебело!
И не забравяй и че фаровете са също "за дясно" движение, т.е. и тях трябва да смениш!

Както казва GT1, кратко и кротко:
не се лакоми и забрави!
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#35
Освен че е главоболие, цената на колата заедно с обръщането е вероятно да излезе колкото на кола с ляв волан. Да не говорим, че онази е проектирана да е с десен и при обръщането едва ли ще е същата кола вече. Демек има вероятност да си сложиш таралеж в гащите. Ако пък не я обърнеш, сигурно ще й свикнеш, не знам. Успех с избора.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#36
Освен че е главоболие, цената на колата заедно с обръщането е вероятно да излезе колкото на кола с ляв волан. Да не говорим, че онази е проектирана да е с десен и при обръщането едва ли ще е същата кола вече. Демек има вероятност да си сложиш таралеж в гащите. Ако пък не я обърнеш, сигурно ще й свикнеш, не знам. Успех с избора.


Attached Files
.rar   Stelki.rar (Size: 9.62 MB / Downloads: 3)
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#37
Хора, благодаря Ви, че ме разубедихте!!! Реших да не я взимам. Вчера ходих до един магазин за авточасти и там също ми казаха, че съм луд ако си взимам такава кола. Първо частите са много скъпи и почна там да ми ги изброява и аз се хванах за главата Smile, второ тряа да си я карам с десен волан (смяната ще струва мнооого пари и не се знае колко качествена ще стане). Ставаше въпрос за Волво С40 2.0 турбо инжекцион, не знам колко коня ама сигурно е около 150. Мислех да и слагам газова уредба, защото карам доста и не ми се дават излишни пари за бензин. Не съм наясно дали може да се слага газ на двигател с турбо.... еми това е... ще се ориентирам към някой ляв волан Smile
Reply

#38
Хора, благодаря Ви, че ме разубедихте!!! Реших да не я взимам. Вчера ходих до един магазин за авточасти и там също ми казаха, че съм луд ако си взимам такава кола. Първо частите са много скъпи и почна там да ми ги изброява и аз се хванах за главата Smile, второ тряа да си я карам с десен волан (смяната ще струва мнооого пари и не се знае колко качествена ще стане). Ставаше въпрос за Волво С40 2.0 турбо инжекцион, не знам колко коня ама сигурно е около 150. Мислех да и слагам газова уредба, защото карам доста и не ми се дават излишни пари за бензин. Не съм наясно дали може да се слага газ на двигател с турбо.... еми това е... ще се ориентирам към някой ляв волан Smile
Reply

#39
Радвам се, че постъпваш РАЗУМНО!

Автомобилът не е ... кой знае какъв модел ... Това е явно с двигател 2,0 Т ... което е т.нар. ниско турбо и е 163 к.с.
Дори да "дърпа здраво" /защото дърпа!/ и да има добри екстри, преработки от такъв характер в не заводски условия винаги са съмнителни, да не говорим че са и скъпи /каквото и да ви убеждават/!

Направо като чуете тема:
- смяна на десен волан с ляв или обратно или другия хит:
- смяна на автоматична скоростна кутия с ръчна или обратно -
по добре е да се направите на разсеяни и ...
да гледате едно Шоу на Слави Трифонидзе ... където Гьорето звучно ще обобщи с две думи темата:

"МААНИ, БЕГАЙ!"
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#40
Радвам се, че постъпваш РАЗУМНО!

Автомобилът не е ... кой знае какъв модел ... Това е явно с двигател 2,0 Т ... което е т.нар. ниско турбо и е 163 к.с.
Дори да "дърпа здраво" /защото дърпа!/ и да има добри екстри, преработки от такъв характер в не заводски условия винаги са съмнителни, да не говорим че са и скъпи /каквото и да ви убеждават/!

Направо като чуете тема:
- смяна на десен волан с ляв или обратно или другия хит:
- смяна на автоматична скоростна кутия с ръчна или обратно -
по добре е да се направите на разсеяни и ...
да гледате едно Шоу на Слави Трифонидзе ... където Гьорето звучно ще обобщи с две думи темата:

"МААНИ, БЕГАЙ!"
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)