The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нов собственик на XC60

#1
От днес официално ( както се похвалих в темата със снимките) съм собственик на XC60 D3 163 PS автоматик 2011, на уж реалните 254к.км.Изминах малко километри около 100, но впечатленията ми са само положителни.Колата стои много тежко на пътя, леко мудна, не впечатлява с вървеж, но разбира се няма какво да очаквам от това моторче, за нормално круизване със 100-120 е супер, диапазона в който карам и аз.има много нови неща и екстри, които тепърва ще разучавам. Бях се засилил и за Q5, Но не очаквах, че волвото ще е толкова по-голямо от Q5. По стечение на обстоятелствата днес в КАТ за регистрация беше спряло SQ5 до мен и разликите бяха видими особено във височина. Колата е смао на предно.Предстои ми цялостно обслужване, като консумативи по двигател и масло на скоростната кутия.Като цяло колата много ми харесва, дори ми идва леко oversized. Прилагам няколко снимки за обща представа.


Attached Files Thumbnail(s)
           
Reply

#2
Честито!
Колега има Q5, определено си е доста тясна и малка кола. Не мисля, че размера на XC60 ще е повод за съжаляваш за избора си.
Reply

#3
(12-01-2021, 09:29 AM)Tisho Wrote: Честито!
Колега има Q5, определено си е доста тясна и малка кола. Не мисля, че размера на XC60 ще е повод за съжаляваш за избора си.

Благодаря, не не съжалявам ни най-малко, дори ме радва колата.
Reply

#4
Честита придобивка! Cratus-ите 20" или по-малък размер? Предполагам, че е с този размер, защото е R-Design. Установил съм, че моята е леко мудна, когато е с Cratus-a и летните гуми, когато сложа зимните 17-ки става по-пъргава. Веднъж като сменях на гумаджия комплектите изтеглих една 17-ка с гумата и една от Cratus-ите, оказа се че разликата е осезаема в полза на по-големите джанти.
[Image: volvo-xc-60-r-design-d5-awd_medium.png][Image: citroen-c3-picasso_medium.png]
[Image: opel-movano-3500_medium.png]
Reply

#5
Джантите са ми 18-ки, Cratus e модела на джантата ли?
Reply

#6
OEM модел джанти за Volvo.

"The Volvo OEM Wheel named “CRATUS” is a 5 spoke Aluminum Alloy Rim with a silver matte finish. This style wheel was introduced on the Volvo V50 Series in 2009-2011 but is known to fit other Volvo models and years."
[Image: volvo-xc-60-r-design-d5-awd_medium.png][Image: citroen-c3-picasso_medium.png]
[Image: opel-movano-3500_medium.png]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)