This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Диагностика
Здравейте колеги, много време се мъчех с диагностиката на моята машина, когато и да отидех в сервиз все ми правеха физиономии и ми казваха да не ги занимавам с глупости. И един ден преди около два месеца леко „полудях„ и реших, повече да не се моля за диагностика, отскочих до едно магазинче и си взех машинка „THINKTOOL LITE„ . Много съм доволен защото ми върши страхотна работа и за новата машина на жената. Ако има такива на които им е писнало както на мен, да се молят, звъннете или пишете на лични ще помагам колкото мога. Събота и Неделя също може да вършим работа.
Успех на всички.
Цитирай
Thanks given by:
Поздравления за желанието да помогнеш и съм сигурен, че ще бъде оценено от колегите без диагностика.

Интересно тулче - всичко ли вижда на по-новите P3 и SPA модели VOLVO и може ли да гледаш "живи" данни и история на грешките както е при VIDA
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Изображение: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Цитирай
Thanks given by:
Чете и живи данни, но колко и какви зависи от модела на автомобила.
На Форд Мондео 2017 дизел не виждам корекциите на дюзите, на Пежо Бипер 2014 виждам корекции на дюзите също дизел.
На моята 850-ка не мога да чета моторния комп, защото е LH 3,2 jetronik, на колегата „Armagedon„ който е с Motronik 4,3 вижда живи данни. Трябва да се пробва.
Цитирай
Thanks given by:
Здравей колега стана ми любопитно и разцъках в нета - кой модел е тази която си закупил,че гледам в али експрес по 100 евро и има такива явно не китайски та стигат чак до 2800 евро    Sad
Цитирай
Thanks given by:
https://diagtools.eu/en/diagnostic-equip...-lite.html
Тази е колега, малко подминава 100 евро. За малко пари има и малко функции.
Не ми се даваха повече, иначе щях да си взема по голямата, но там е двойно.
Цитирай
Thanks given by:
(02-10-2022, 05:42 PM)Stoyanpol написа: https://diagtools.eu/en/diagnostic-equip...-lite.html
Тази е колега, малко подминава 100 евро. За малко пари има и малко функции.
Не ми се даваха повече, иначе щях да си взема по голямата, но там е двойно.

Само малко ли ги подминава  Wink  малко,малко 5 пъти,което трябва да ти върши работа-успех желая .
Цитирай
Thanks given by:
Благодаря, вчера четохме и една Алфа 159 2.0 дизел, чете я нормално и дори вижда корекциите на цилиндрите. Нулирахме и сервиза за маслото.
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)