The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Некоректна автокъща

#1
Здравейте. Незнам дали тук е мястото на тази тема тема, но искам да предпазя някой колега да не се разкарва 500 км. Обадих се миналата седмица на обява за ХС90 на АВТОКЪЩА "АВТОКОЛЕВ"  в Димитровград и започнах с обичайните "досадни" за търговците въпроси: 
Реални ли са км.,отговор- да
Състояние? -отлично
Забележки?- няма
За год. е ясно че не беше 2007 , защото не беше фейслифта.
Отивам на другия ден да го гледам и какво установявам: 
-некъдърно пребоядисани детайли. Първо беше уж само предна броня, с течение на разговора излезна и задна броня, десен заден калник и до там спрях.
-почвам да ровя в жабката и намирам бележка на която Волвото е било на 326000 км. Питам го пак за реалните км. и отговаря "вече ги знаеш", взе бележката и я унищожи. 
Дано спестя на някой времето и километрите.
VOLVO XC90 185 КС. 2006 г.
Reply

#2
Не е лошо да покажеш обявата или някакви снимки на колата.
ex XC90
Reply

#3
https://www.cars.bg/offer/61e456eded4202085869c4d4

По важното е името на автокъщата, защото има и други джипове затова съм пуснал темата и в офроуд форума.
VOLVO XC90 185 КС. 2006 г.
Reply

#4
(02-09-2022, 05:59 AM)ulavi Wrote: https://www.cars.bg/offer/61e456eded4202085869c4d4

По важното е името на автокъщата, защото има и други джипове затова съм пуснал темата и в офроуд форума.

По обявата пише че колата е 2007 година и на 185 000 км. Хубаво е че математиката не може да те излъже. След кратка сметка излиза че колата годишно изобщо не е карана което честно казано за всеки нормален човек с малко акъл в главата ще му се види съмнително това - 12 000 км на година, а колата е на 15 години!!!  Извинявам се но какъв човек ще си вземе джип от този клас който като нов е струвал поне 100 000 лв и ще го кара годишно само по 12 000 км?! Тоя търговец е за убиване и то с яката бухалка!

Репортвайте я тази обява за нереална, лъжлива и т.н. Такива търговци трябва да страдат, жалко че не сте снимали и бележката!
Reply

#5
колега Infinity_bg, защо си мислиш, че някой, който ще си купи нова кола от магазина трябва да я кара според твоите разбирания и критерии? Може да даде и 2 милиона и да я кара по 200км на година - това си е негова работа...

Всяко правило си има изключения - да речем при мен от 13 години независимо дали колата е от магазина или я взимам на 12 години все си правя по 8 000км на година Wink
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#6
Цитат: 
"честно казано за всеки нормален човек с малко акъл в главата ще му се види съмнително това - 12 000 км на година, а колата е на 15 години!!! Извинявам се но какъв човек ще си вземе джип от този клас който като нов е струвал поне 100 000 лв и ще го кара годишно само по 12 000 км".
 Така както си го написал излиза, че аз съм без "АКЪЛ" и "КАКЪВ ЧОВЕК". Намирам поста ти за обида спрямо купувачите. Прочети си го и го осмисли. 
P.S. Имам три автомобила и е съвсем възможно поне единият да минава дори по-малко от 10000 км. на година - личен опит.
VOLVO XC90 185 КС. 2006 г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)