This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ключ за Волво ХС90
Скоро станах притежател на Волво ХС90- 2006г., но нали сме в България, на външен вид е екстра, а като се поровиш и намираш един куп преправяния и побългарявания. Имам няколко проблема и ще ги споделя с Вас:
1. Колата е имала централно заключване, но ми беше продадена с два обикновени ключа.
Има ли начин да се направят нови ключове и да се влючат към дистанционно, такова в момента няма, заклячвам с ръка.
2. Парното работи от време на време. Като загрее двигателя и спра някаде и тръгна бързо парно си има, но като покарам по дълго време то изчезва или работи само на максимум.
3. Колата ми се вижда много тромава за 2,4 и 163 к.с. Така ли са си или трябва да търся майстор.
4. Не ми работи и парктроника, та вчера се ударих и сега търся ляв стоп за ВОЛВО 2002 - 2006, този с двете кргчета.
Ще се радвам за съвети! Smile
Цитирай
Thanks given by:
Във ФБ намираш страницата на VOLVO Tune Line, записваш се и ще разбереш кое как ще стане.
ex XC90
Цитирай
Thanks given by: Asensy66
163hp са си така. С тези почти два тона и половина. Не очаквай чудеса.

Парното - задръстено радиаторче - ако там е проблема, това е единствената кола на която съм виждал да се сменя за 20минути без да разглобиш половината кола. Big Grin
Само две пластмасови кори се свалят. Може и в управлението(CCM модул) да има проблем. Вижте и термостата.

Този модел няма модификация без централно заключване. Трябва ти дистанционно. Намери Ники(VOLVO Tune Line), той ще ти обясни какво трябва и как ще станат нещата.
Цитирай
Thanks given by: Asensy66

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)