The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво с70 проблем с пад на напрежението

#1
Здравейте
Имам Волво ц с70 2.4  д5  180к автоматик кабриолет.Колата е много добра и е на реални 129000км.Имам следния проблем.Когато  е студена колата върви много добре ,сменя скоростите много добре дори и в извън градски условия мога да пропътува над 500км няма да има проблем но  карам ли я в града в задръствания и загрее много започва да блъска автомата губи мощност,забива пак тръгва с две думи имам чувството,че колата се побърква.Закарах е в Волво за диагностика от там ми обявиха,че колата има два проблема електрически и в автоматичната кутия и цена над 10000лв ремонт.По мое усещане автомобила има един единствен проблем и той е електрически.Ако някой се сблъсквал този проблем нека сподели.
Reply

#2
Симптомите, които описваш са предвестник на скъп ремонт на скоростната кутия. Но щом извънградско се държи нормално може по някаква причина да прегрява и от там да идват проблемите. Кутията е 6 степенната предполагам?

Пробвай да я покараш с някаква диагностика включена към колата и показваща температурата на мотора и на маслото на кутията.
Този мотор трябва да държи температура между 80 и 90 градуса. Кутията и тя.
Тук е обсъждано с подробности -> https://volvoclub-bg.com/forum/showthread.php?tid=26845
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)