The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
въпрос за чип

#21
Няколко пъти съм го споменавал във ФВ форума има един участник Brezel мисля му беше ника. Той предлага чипове по 76-80лв бройката. Явно е докопал База Данни и ги пише сам. Знам че човека е в Германия и работи на следния принцип. Казваш му номера на ЕКУ-то си, проверява дали го има при него дали са 1 или 2 чипа (при мен се оказаха 2бр. съответно ми обади цена 150лв.) след което ти праща чиповете, монтираш сам или твой познат съответно, караш ако ти хареса плащаш ако не му връщаш нещата. Нещо от сорта беше, но говорих с него преди дълго време и не си спомням подробно схемата.

Аз лично се отказах поради причината, че при мен чиповете са запоени на платката, а аз искам евентуално да се сложат цокъл и да ги сменям като ми идва годишния преглед. Тук са много строги нормите и струва повечко да минаваш на черно.

Контактувай с човека и си прецени. Успех
Reply

#22
Няколко пъти съм го споменавал във ФВ форума има един участник Brezel мисля му беше ника. Той предлага чипове по 76-80лв бройката. Явно е докопал База Данни и ги пише сам. Знам че човека е в Германия и работи на следния принцип. Казваш му номера на ЕКУ-то си, проверява дали го има при него дали са 1 или 2 чипа (при мен се оказаха 2бр. съответно ми обади цена 150лв.) след което ти праща чиповете, монтираш сам или твой познат съответно, караш ако ти хареса плащаш ако не му връщаш нещата. Нещо от сорта беше, но говорих с него преди дълго време и не си спомням подробно схемата.

Аз лично се отказах поради причината, че при мен чиповете са запоени на платката, а аз искам евентуално да се сложат цокъл и да ги сменям като ми идва годишния преглед. Тук са много строги нормите и струва повечко да минаваш на черно.

Контактувай с човека и си прецени. Успех
Reply

#23
Аз точно от този човек ги взех, и аз съм с два чипа, но се оказа че там където ходих да ми ги сменят не разполагаат с цокли и се наложи директно да ги запоят, но както казах вече на мен ми взе 200 лева и още 50 дадох за монтаж
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#24
Аз точно от този човек ги взех, и аз съм с два чипа, но се оказа че там където ходих да ми ги сменят не разполагаат с цокли и се наложи директно да ги запоят, но както казах вече на мен ми взе 200 лева и още 50 дадох за монтаж
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#25
Здравейте колеги, виждам, че темата е старичка, но това е може би по-добре, защото сигурно вече има натрупани впечатления, а въпросът ми е свързан точно с чиптунинга. Та, досега карах Гранд Чероки 2007г, 3.0 CRD, V6, 218к.с. Вече съм горд собственик на XC70, 2008г, D5, 185к.с./което ми се види слабичко :lol: /. Кракът ми е тежичък и не ме кефи някой да кара пред мен :lol: Искам да си сложа чип, ориентирал съм се към <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.digitaltuning.bg/tuning/volvo/xc70/2.4-d5-185-cv" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.digitaltuning.bg/tuning/volv ... -d5-185-cv</a><!-- m --> , но виждам, че има и доста други варианти. Много Ви моля, споделете впечатления! И най-важният въпрос - има ли действително някакъв проблем за мотора, имам предвид по-бързо износване или проблеми от друго естество?
Благодаря предварително на отзовалите се!
Сбъдната мечта - Volvo XC70, D5 - 185HP, 2008г
Reply

#26
Колега когато всичко е направено както трябва няма да има никакви проблеми,аз съм чипвал Д5 мотори ефекта е сериозен
Поздрави http://www.VRPerformance.net
Reply

#27
Благодаря много за отговора колега :thumbleft: Пратих ти ЛС.
Сбъдната мечта - Volvo XC70, D5 - 185HP, 2008г
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)