The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
копчета за вдигане на стъклата

#61
ААа да гласово отваряне, аз викам като си помисля да отварям прозореца и то ако реши че е разумно да го отваря, че сега да се бъхтим да му казваме "Отвори прозореца !" .... много става, но е добре да има възможност и само да решава да отвори прозорците при определени обстоятелства, щото някой сме достатъчно отнесени.

П.П Май излязох от установените групи.
Reply

#62
ААа да гласово отваряне, аз викам като си помисля да отварям прозореца и то ако реши че е разумно да го отваря, че сега да се бъхтим да му казваме "Отвори прозореца !" .... много става, но е добре да има възможност и само да решава да отвори прозорците при определени обстоятелства, щото някой сме достатъчно отнесени.

П.П Май излязох от установените групи.
Reply

#63
А бе, BOYCH, защо трябва да ме псуваш, когато се опитвам да помогна на хората. Ти, като имаш пари за да си купуваш такива бутони за еди колко си десетки лева, Аз нямам. И какво общо имат релетата с тунинга!? И що да съм извратен, аз просто търся решение на проблема. Ако на някого не му харесва да не го прави, Аз ще го направя и ако се получи просто забравям за този проблем!
Reply

#64
А бе, BOYCH, защо трябва да ме псуваш, когато се опитвам да помогна на хората. Ти, като имаш пари за да си купуваш такива бутони за еди колко си десетки лева, Аз нямам. И какво общо имат релетата с тунинга!? И що да съм извратен, аз просто търся решение на проблема. Ако на някого не му харесва да не го прави, Аз ще го направя и ако се получи просто забравям за този проблем!
Reply

#65
спокойно хора не се карайте. той Бойч тъй си приказва. пък аз да се похваля - разглобих ги копчетата почистих с лакочистител доста потърках с вълнено парцалче и сега ме слушкат. операцията отне точно 35 минути. Smile ей че кеф
а някой случайно да разполага с пласмасовото оранжево капаче на задна лява интериорна светлина??? мойто го загубих при един инцидент :? Cry пък едва ли застрахователите ще ми го покрият. всъшност понеделник ще е ясно какво ще покрият.
Volvo 440 GLT 1991
Volvo S40 2.0, 136 h.p. 1996
Mitsubishi Outlander 2007 2.0 DiD
Reply

#66
спокойно хора не се карайте. той Бойч тъй си приказва. пък аз да се похваля - разглобих ги копчетата почистих с лакочистител доста потърках с вълнено парцалче и сега ме слушкат. операцията отне точно 35 минути. Smile ей че кеф
а някой случайно да разполага с пласмасовото оранжево капаче на задна лява интериорна светлина??? мойто го загубих при един инцидент :? Cry пък едва ли застрахователите ще ми го покрият. всъшност понеделник ще е ясно какво ще покрият.
Volvo 440 GLT 1991
Volvo S40 2.0, 136 h.p. 1996
Mitsubishi Outlander 2007 2.0 DiD
Reply

#67
С риск да съживя стара и доста изчерпателна тема, ще се опитам да обясня най-просто какъв ми е проблема.Значи на централната конзола където са ми копчетата за огледалата и стъклата, копчето за шофиьорското стъкло не иска да ми вдига стъклото.Почистих го, но пак не става.Размених бутоните с това на дясното стъкло и пак не иска!Сложих бутона от шофиьорското стъкло на пасажерското и работи, следователно копчетата са си наред и проблема е някъде другаде!Някой да има идея къде да търся проблема, защото много ме дразни, когато нещо не работи?
Reply

#68
Ако нещо пречи на моторчето да се върти и забавя хода му тока ще се увеличи и искрата ще е по-голяма , същевременно ще има по-голям пад на напрежение и лампичките ще светят по-слабо.
Слага се искрогасящ кондензатор паралелно на контакта със стойност 10-100 нанофарада за напрежение по-голямо от 14,4 волта .
Почистете си улейте където върви стъклото и смажете малко механизмите...
Reply

#69
Бутона, който е на шофьорската врата е управляващ. Без него другият не работи. Виж дали е изправен и дали не е сменяван с такъв, като на централния панел. Бутона на вратата трябва да има 1 извод повече Wink Това с кондензатора е добра идея, смятам да я реализирам, иначе мислех да се слагат релета, ама си е доста играчка Big Grin

Опа, извинете, аз се бях зарекъл да не пиша повече в тази тема..... :oops:
Reply

#70
LeecH Wrote:Бутона, който е на шофьорската врата е управляващ. Без него другият не работи. Виж дали е изправен и дали не е сменяван с такъв, като на централния панел. Бутона на вратата трябва да има 1 извод повече Wink Това с кондензатора е добра идея, смятам да я реализирам, иначе мислех да се слагат релета, ама си е доста играчка Big Grin

Опа, извинете, аз се бях зарекъл да не пиша повече в тази тема..... :oops:
Колега благодаря, за предположението относно моя проблем, ще погледна!Но този между седалки само ми сваля стъклото, но не иска да го вдигне!(само за уточнение)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)