The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
задни пружини за 4-ката

#31
aleks Wrote:Здравейте,
Реших да сменя задните пружини на 4-ката защото старите бяха доста "омекнали" - решено -сторено .
Купих едни и каква беше изненадата - никаква полза - 4- ката ляга та
та чак ме е страх да я карам натоварена ( защото престъргава гумата в купето).
И като се има в предвид че е натоварена най- много до 150 кила.
Та май ме извозиха с 130 кинта за тия пружини - нови за по 65 лева.
Някой да ми предложи ако знай хубави пружини
Да уточня пружините са уж SC Germany - поне така пише на кутията им.
Да има вариянт.Стават пружини от Шкода 120(предни).Малко друса, но за сметка на това не кляка толкова дори като е натоварена.Когато има двама от заде вози много меко.Аз съм с такива.
Reply

#32
aleks Wrote:Здравейте,
Реших да сменя задните пружини на 4-ката защото старите бяха доста "омекнали" - решено -сторено .
Купих едни и каква беше изненадата - никаква полза - 4- ката ляга та
та чак ме е страх да я карам натоварена ( защото престъргава гумата в купето).
И като се има в предвид че е натоварена най- много до 150 кила.
Та май ме извозиха с 130 кинта за тия пружини - нови за по 65 лева.
Някой да ми предложи ако знай хубави пружини
Да уточня пружините са уж SC Germany - поне така пише на кутията им.
Да има вариянт.Стават пружини от Шкода 120(предни).Малко друса, но за сметка на това не кляка толкова дори като е натоварена.Когато има двама от заде вози много меко.Аз съм с такива.
Reply

#33
бихте ли казали марката
Reply

#34
бихте ли казали марката
Reply

#35
k_blondy Wrote:бихте ли казали марката
За каква марка става дума. Колата е Шкода 120 L . Но стават и от опел Аскона.Задните прожини. С малко преработка на захващането отзад.С тях вози по меко.
Reply

#36
k_blondy Wrote:бихте ли казали марката
За каква марка става дума. Колата е Шкода 120 L . Но стават и от опел Аскона.Задните прожини. С малко преработка на захващането отзад.С тях вози по меко.
Reply

#37
човече прочети предишните постове
Reply

#38
човече прочети предишните постове
Reply

#39
Здравейте,и аз си имам проблем с пружините,но при мен имам две допълнителни намиращи се в големите пружини.След като се счупиха колата увисна с поне пет сантиметра,но по лошото, е че не понася никакъв товар.обиколих много морги да търся точно такива,но без резултат.
Интересното е, че пружините се оказаха заводски сложени,а такова окачване явно имат много малко волва.
Ако някой знае от къде мога да намеря ще се радвам да пише!
Reply

#40
Здравейте,и аз си имам проблем с пружините,но при мен имам две допълнителни намиращи се в големите пружини.След като се счупиха колата увисна с поне пет сантиметра,но по лошото, е че не понася никакъв товар.обиколих много морги да търся точно такива,но без резултат.
Интересното е, че пружините се оказаха заводски сложени,а такова окачване явно имат много малко волва.
Ако някой знае от къде мога да намеря ще се радвам да пише!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)