The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
За каретата на 850

#11
ЧЕстито и от мен колата си заслужава.
Не ходи повече при тоя майстор, с такива приказки чудно как се прехранва.
Моя майстор като ида при него му казвам симптома и той ми казва: Остави я, да я погледна после ми казва какво я боли и я ремонтира, имах подобен проблем като твоя оставих му я и той ми се обади вечерта че е отишъл лагера на макферсона горе който е, може и при теб да е така, а може и да е тампона на макферсона, може и друго да е но аз за това се сещам. Успех.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#12
ЧЕстито и от мен колата си заслужава.
Не ходи повече при тоя майстор, с такива приказки чудно как се прехранва.
Моя майстор като ида при него му казвам симптома и той ми казва: Остави я, да я погледна после ми казва какво я боли и я ремонтира, имах подобен проблем като твоя оставих му я и той ми се обади вечерта че е отишъл лагера на макферсона горе който е, може и при теб да е така, а може и да е тампона на макферсона, може и друго да е но аз за това се сещам. Успех.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#13
Честитооооо!!!!!!!!

До колкото съм чел и паметта не ме лъже, по почукването на пълен ляв и десен май се познаваше дали са заминали носачите.
[Image: volvo.jpg]
Reply

#14
Честитооооо!!!!!!!!

До колкото съм чел и паметта не ме лъже, по почукването на пълен ляв и десен май се познаваше дали са заминали носачите.
[Image: volvo.jpg]
Reply

#15
Я помислете всички дали случайно на какъвто и да е завой не работят и двете карета? Sad Sad Нали няма такъв завой дето едното колело завива , а пък другото си стои направо!

Напълно е възможно да е разбито само едно каре и да се чува и при двата вида завои, защото то както и другото работи без значение от посоката в която завива колата, нали колеги! :wink:

Или по-простичко казано ако е разбито само едно каре ще го чуваш да трака и на ляв и на десен завой! :lol:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#16
Я помислете всички дали случайно на какъвто и да е завой не работят и двете карета? Sad Sad Нали няма такъв завой дето едното колело завива , а пък другото си стои направо!

Напълно е възможно да е разбито само едно каре и да се чува и при двата вида завои, защото то както и другото работи без значение от посоката в която завива колата, нали колеги! :wink:

Или по-простичко казано ако е разбито само едно каре ще го чуваш да трака и на ляв и на десен завой! :lol:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#17
n_markov Wrote:......и че тази кола така си притропва. ...

E да ме извиняват тия в сервиза ама няма автомобил които така си потропва.
Само не разбрах при пълен ляв и пълвн десен само на едното ли колело ли ти го прави или пеи пълен ляв на лявото и при пълен десен на дясното.Ни6то чудно и двете равномерно да са разбити.

Благодаря на всички за поздравите. Може да се каже, че благодарение на саветите от всички вас се спрях на тази кола.

Чука на пълен десен от ляво, а на пълен ляв - от дясно.
Ще отида да я погледна по подробно. В понеделних я гледах в сервиз за нещо сериозно, което да ме откаже да я взема.
Казаха ми, че двигателя е износен на 5%. Мисля, че това е доста добре за кола на тези години.

И така и така сам трагнал да питам: маслота 5,5 л. ли е. На старата кола ми наливаха винаги повече от колкото трябва и трябваше да сменям семеринги.

Как се сменя антифриза. На цвят е светло кафяв. А за такъв антифриз оште не сам чувал. Колко литра е.
Pozdravi

<!-- e --><a href="mailto:jim7775@abv.bg">jim7775@abv.bg</a><!-- e -->
0887/677164
Reply

#18
n_markov Wrote:......и че тази кола така си притропва. ...

E да ме извиняват тия в сервиза ама няма автомобил които така си потропва.
Само не разбрах при пълен ляв и пълвн десен само на едното ли колело ли ти го прави или пеи пълен ляв на лявото и при пълен десен на дясното.Ни6то чудно и двете равномерно да са разбити.

Благодаря на всички за поздравите. Може да се каже, че благодарение на саветите от всички вас се спрях на тази кола.

Чука на пълен десен от ляво, а на пълен ляв - от дясно.
Ще отида да я погледна по подробно. В понеделних я гледах в сервиз за нещо сериозно, което да ме откаже да я взема.
Казаха ми, че двигателя е износен на 5%. Мисля, че това е доста добре за кола на тези години.

И така и така сам трагнал да питам: маслота 5,5 л. ли е. На старата кола ми наливаха винаги повече от колкото трябва и трябваше да сменям семеринги.

Как се сменя антифриза. На цвят е светло кафяв. А за такъв антифриз оште не сам чувал. Колко литра е.
Pozdravi

<!-- e --><a href="mailto:jim7775@abv.bg">jim7775@abv.bg</a><!-- e -->
0887/677164
Reply

#19
gadnia_metal Wrote:1. честито, със здраве да си я караш
2. няма такъв мухабет, това си е така. Щом го чуеш просто палиш и бягаш
3. провери при друг майстор / сервиз - може да са карета, може тампони на амортисьори или двигат, може и някакви си там втулки дето не са ми много ясни, ама правят мизерии
4. успех, да я стегнеш и да и се радваш
5. може да дойдеш в неделя, за да се похвалиш

Къде се събирате в неделя. По точно тази неделя. Ще се постарая да дойда.
Можеш ли да ме посаветваш за магазини в Пловдив за части и за сервиз.
Pozdravi

<!-- e --><a href="mailto:jim7775@abv.bg">jim7775@abv.bg</a><!-- e -->
0887/677164
Reply

#20
gadnia_metal Wrote:1. честито, със здраве да си я караш
2. няма такъв мухабет, това си е така. Щом го чуеш просто палиш и бягаш
3. провери при друг майстор / сервиз - може да са карета, може тампони на амортисьори или двигат, може и някакви си там втулки дето не са ми много ясни, ама правят мизерии
4. успех, да я стегнеш и да и се радваш
5. може да дойдеш в неделя, за да се похвалиш

Къде се събирате в неделя. По точно тази неделя. Ще се постарая да дойда.
Можеш ли да ме посаветваш за магазини в Пловдив за части и за сервиз.
Pozdravi

<!-- e --><a href="mailto:jim7775@abv.bg">jim7775@abv.bg</a><!-- e -->
0887/677164
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)