The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПОМОЩ за волво 460 1.9 tdi

#21
4НГ.Имам същия проблем.Кажи какво направи майстора.Аз го лепих с кап4ица. Задържа за извесно време и пак протече.При мене смуче въздух.претполагам че е от там.На моменти не върви няма сила.Мерси.V 40 td 97г
Reply

#22
4НГ.Имам същия проблем.Кажи какво направи майстора.Аз го лепих с кап4ица. Задържа за извесно време и пак протече.При мене смуче въздух.претполагам че е от там.На моменти не върви няма сила.Мерси.V 40 td 97г
Reply

#23
колко пари ти взе за ремонта на турбоклапанчето? сподели Smile
ДО КАТО ПОСТИГНЕМ ЦЕЛТА СИ, ЩЕ ОТИДАТ И НЕВИННИ ХОРИЦА
Reply

#24
колко пари ти взе за ремонта на турбоклапанчето? сподели Smile
ДО КАТО ПОСТИГНЕМ ЦЕЛТА СИ, ЩЕ ОТИДАТ И НЕВИННИ ХОРИЦА
Reply

#25
Радвам се че Васил ти е помогнал.
Аз се кълна в него - дано и така да остане за напред.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#26
Радвам се че Васил ти е помогнал.
Аз се кълна в него - дано и така да остане за напред.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#27
пари за ремонт несъм давал, защото след като ми казаха че е възможен такъв проблем и нямаха възможност да го направят веднага реших да викна неволята и си го направих сам , като го разглобих вътре има една мембранка която беше залепнала и една съчма която се движи от вакума . и след старателно почистване и сглобяване нещата взеха че се оправиха.
Reply

#28
пари за ремонт несъм давал, защото след като ми казаха че е възможен такъв проблем и нямаха възможност да го направят веднага реших да викна неволята и си го направих сам , като го разглобих вътре има една мембранка която беше залепнала и една съчма която се движи от вакума . и след старателно почистване и сглобяване нещата взеха че се оправиха.
Reply

#29
ДОКО Wrote:
antoniys Wrote:Здравейте имам волво 460 1.9 tdi

свали дебитомера след въздушния филтър и го почисти (малка четка с бензин),при мен беше такъв поблема цилия четец беше прашасал
st1966 къде точно се намира този дебитометър и как се разглобява :oops:
Reply

#30
Аз имах проблем спаленето на студен и топъл мотор като запали тресе и държи 600 оборота като и дам газ се оправя и пуши много, но го разреших. Свещите бяха здрави смених разпръсквачите и лека промяна и после центровка на ГНП-то и всичко стана като по книга сега грам не пуши. Целия проблем стана от некадърни майстори защото бях на село и не си взех инструмента да си я направя сам. Свалил главата за щлайф разцентровал помпата и зацепил ремъка с един зъб напред.

Volvo V40 1.9tdi 97г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)