The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 Бързи въпроса

#11
И аз имам проблем с фара. Тези съвети ги знам, ама как да завъртя (насоча) фара не знам. Въртя винта за реглаж, ама нищо не се получава.
volvo 460 GL. 1,7i[b][/b]
Reply

#12
И аз имам проблем с фара. Тези съвети ги знам, ама как да завъртя (насоча) фара не знам. Въртя винта за реглаж, ама нищо не се получава.
volvo 460 GL. 1,7i[b][/b]
Reply

#13
Значи, фаровете се регулират по височина и по ширина. Не знам при теб точното разположение на врътките, но имай предвид, че преместването става бавно, в смисъл, че въртиш повечко и те малко по-малко се качват или слизат.
Enjoy your volvo's
Reply

#14
Значи, фаровете се регулират по височина и по ширина. Не знам при теб точното разположение на врътките, но имай предвид, че преместването става бавно, в смисъл, че въртиш повечко и те малко по-малко се качват или слизат.
Enjoy your volvo's
Reply

#15
Стига да не му е в крайна позиция и да е имал някаква травма фара.
Иначе с 1 оборот може да се измести доста фара.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#16
Стига да не му е в крайна позиция и да е имал някаква травма фара.
Иначе с 1 оборот може да се измести доста фара.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#17
Съвет:
Пръсни малко WD-40 на винтовете за настройки - по-малко вероятно е да ги счупиш. Те са от пластмаса която е остаряла, побеляла, изсъхнАла. При мен поне е шестограм при теб незнам но бъди внимателен защото е измислено тъпо :wink:
Reply

#18
Съвет:
Пръсни малко WD-40 на винтовете за настройки - по-малко вероятно е да ги счупиш. Те са от пластмаса която е остаряла, побеляла, изсъхнАла. При мен поне е шестограм при теб незнам но бъди внимателен защото е измислено тъпо :wink:
Reply

#19
Как да нулирам километража след смяна на маслото, на Volvo v40 1,9 td?
Reply

#20
Как да нулирам километража след смяна на маслото, на Volvo v40 1,9 td?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)