The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тампони на Макферсона

#1
Форума като място за оплаквания от болежки и притеснения за Любимите ни Волва ,имам следното питане:
Появи се леко прискърцване отпред горе в ляво т.е. около тампона на Макферсона.Това се случи след като температурите трайно паднаха около и под нулата което ме води на мисълта че тъмпона е ве4е стар и се е втърдил(удървил Smile ) от студа.
Та питането ми е следното че до колкото 4етох и гледах по разните саитове май тампона е отделен от лагера ,т.е. мога да смена само тампона.
Забравих да спомена че този звук се появява само като минавам през разни гърбици и поголеми неравности.
И другото питане ми е после трябва ли да ходя на диагностика на ходовата част.
Chevrolet Blazer V6 4.3
Reply

#2
Форума като място за оплаквания от болежки и притеснения за Любимите ни Волва ,имам следното питане:
Появи се леко прискърцване отпред горе в ляво т.е. около тампона на Макферсона.Това се случи след като температурите трайно паднаха около и под нулата което ме води на мисълта че тъмпона е ве4е стар и се е втърдил(удървил Smile ) от студа.
Та питането ми е следното че до колкото 4етох и гледах по разните саитове май тампона е отделен от лагера ,т.е. мога да смена само тампона.
Забравих да спомена че този звук се появява само като минавам през разни гърбици и поголеми неравности.
И другото питане ми е после трябва ли да ходя на диагностика на ходовата част.
Chevrolet Blazer V6 4.3
Reply

#3
n_markov Wrote:Та питането ми е следното че до колкото 4етох и гледах по разните саитове май тампона е отделен от лагера ,т.е. мога да смена само тампона.
Забравих да спомена че този звук се появява само като минавам през разни гърбици и поголеми неравности.
И другото питане ми е после трябва ли да ходя на диагностика на ходовата част.
Да,можеш да го смениш без да ходиш да регулираш предницата
[Image: 16008.jpg]
Reply

#4
n_markov Wrote:Та питането ми е следното че до колкото 4етох и гледах по разните саитове май тампона е отделен от лагера ,т.е. мога да смена само тампона.
Забравих да спомена че този звук се появява само като минавам през разни гърбици и поголеми неравности.
И другото питане ми е после трябва ли да ходя на диагностика на ходовата част.
Да,можеш да го смениш без да ходиш да регулираш предницата
[Image: 16008.jpg]
Reply

#5
Все едно чета за моя проблем - същите болежки и същите оплаквания.

А може ли да си го сменим сами? (при положение, че имаме немалки познания по автомобилостроене SmileSmileSmile) - има ли някакви уловки, които можем да очакваме
http://www.novinarite.com
VOLVO 850 T5 2,0 20V '94 Wagon 210 hp B5204FT
Reply

#6
Все едно чета за моя проблем - същите болежки и същите оплаквания.

А може ли да си го сменим сами? (при положение, че имаме немалки познания по автомобилостроене SmileSmileSmile) - има ли някакви уловки, които можем да очакваме
http://www.novinarite.com
VOLVO 850 T5 2,0 20V '94 Wagon 210 hp B5204FT
Reply

#7
Няма нищо сложно.
[Image: 16008.jpg]
Reply

#8
Няма нищо сложно.


Attached Files Thumbnail(s)
   
[Image: 16008.jpg]
Reply

#9
да сменя се отделно, може и сам ако имаш познания и съответните инструменти и удобства.
добре е при първите проскърцвания да се сменя, че после става по зле. от по голямото и неравномерно натоварване започват да се прецакват и други детайли по ходовата част.
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#10
да сменя се отделно, може и сам ако имаш познания и съответните инструменти и удобства.
добре е при първите проскърцвания да се сменя, че после става по зле. от по голямото и неравномерно натоварване започват да се прецакват и други детайли по ходовата част.
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)