The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тампони на Макферсона

#11
Може прожините да ви съдадат проблеми, ако се опитате сами да ги сменяте. Мисля ,ако се баркам някои да ме поправи, че трябва да се згънат. А самия тампон струваше ниякаде около 65лв.
Reply

#12
Може прожините да ви съдадат проблеми, ако се опитате сами да ги сменяте. Мисля ,ако се баркам някои да ме поправи, че трябва да се згънат. А самия тампон струваше ниякаде около 65лв.
Reply

#13
определено, затова казах, че трябват и съответните инструменти
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#14
определено, затова казах, че трябват и съответните инструменти
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#15
Благодаря за информацията!!!Аз лично не смятам да се пробвам сам по ред причини(нямам скоба за пружините,студено време ... а офертата за смяна ми е 15-20 лв).Само като информация в МП тампона е 67лв.Чудя се двата ли да сменя само скъца6тия,то е ясно че двата е по добре ама о6те 67+15 лв...сумата си набъбна
Chevrolet Blazer V6 4.3
Reply

#16
Благодаря за информацията!!!Аз лично не смятам да се пробвам сам по ред причини(нямам скоба за пружините,студено време ... а офертата за смяна ми е 15-20 лв).Само като информация в МП тампона е 67лв.Чудя се двата ли да сменя само скъца6тия,то е ясно че двата е по добре ама о6те 67+15 лв...сумата си набъбна
Chevrolet Blazer V6 4.3
Reply

#17
n_markov:

Кажи къде ще сменяш тампоните - налага се и аз да ги сменя.

Колеги, споделете впечатления за сервиз, който да ми направи хубав преглед на ходовата част (предница, тампони, втулки, шарнири и т.н.).

Весело Smile
http://www.novinarite.com
VOLVO 850 T5 2,0 20V '94 Wagon 210 hp B5204FT
Reply

#18
n_markov:

Кажи къде ще сменяш тампоните - налага се и аз да ги сменя.

Колеги, споделете впечатления за сервиз, който да ми направи хубав преглед на ходовата част (предница, тампони, втулки, шарнири и т.н.).

Весело Smile
http://www.novinarite.com
VOLVO 850 T5 2,0 20V '94 Wagon 210 hp B5204FT
Reply

#19
n_markov Wrote:Благодаря за информацията!!!Аз лично не смятам да се пробвам сам по ред причини(нямам скоба за пружините,студено време ... а офертата за смяна ми е 15-20 лв).Само като информация в МП тампона е 67лв.Чудя се двата ли да сменя само скъца6тия,то е ясно че двата е по добре ама о6те 67+15 лв...сумата си набъбна


По принцип по предписание (в дебелите книги така пише ) се сменят и двата ,защото натоварването и зносването е различно,в следствие на това могат да се появят други проблеми ,така ,че моят съвет е да смениш и двата . ПО -евтиното обикновено излиза по-скъпо :? .

УСПЕХ ! :thumbright:
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.
Reply

#20
n_markov Wrote:Благодаря за информацията!!!Аз лично не смятам да се пробвам сам по ред причини(нямам скоба за пружините,студено време ... а офертата за смяна ми е 15-20 лв).Само като информация в МП тампона е 67лв.Чудя се двата ли да сменя само скъца6тия,то е ясно че двата е по добре ама о6те 67+15 лв...сумата си набъбна


По принцип по предписание (в дебелите книги така пише ) се сменят и двата ,защото натоварването и зносването е различно,в следствие на това могат да се появят други проблеми ,така ,че моят съвет е да смениш и двата . ПО -евтиното обикновено излиза по-скъпо :? .

УСПЕХ ! :thumbright:
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)