The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Багажник" за v-40 (на покрива)

#11
Отиди и няма да сбъркаш, просто човека ще направи всичко необходимо да останеш доволен. Друг вариант е при Imps56, но там може да уцелиш такава греда че да те боли главата една година занапред.
Например си купуваш багажник "Mont Blanc" с изричната уговорка че става за твоята кола. При закупуването има вероятност да ти кажат че нямат време да ти го монтират (до колкото знам монтажа е 40лв.) и ти си отиваш с мисълта Ти да си го монтираш. При монтирането установяваш че тези железа нЕма начин да ти станат на колата и целиш гредата с 200. Знам двама които опищяха орталъка по тази схема. Та това е.

Чао и със здраве!
"Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen."
— Edward V. Berard, "Life-Cycle Approaches"
Reply

#12
Отиди и няма да сбъркаш, просто човека ще направи всичко необходимо да останеш доволен. Друг вариант е при Imps56, но там може да уцелиш такава греда че да те боли главата една година занапред.
Например си купуваш багажник "Mont Blanc" с изричната уговорка че става за твоята кола. При закупуването има вероятност да ти кажат че нямат време да ти го монтират (до колкото знам монтажа е 40лв.) и ти си отиваш с мисълта Ти да си го монтираш. При монтирането установяваш че тези железа нЕма начин да ти станат на колата и целиш гредата с 200. Знам двама които опищяха орталъка по тази схема. Та това е.

Чао и със здраве!
"Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen."
— Edward V. Berard, "Life-Cycle Approaches"
Reply

#13
rogatip Wrote:Приставки (алуминиеви) (4 чифта ски) - 80лв

в метро бяха пуснали по едно време такива приставки за 35 - 37 лв. вярно е, че не бяха алуминиеви, а пластмасови, но все пак са на половин цена
на мен антон ми спазари такива за 14 лв от е-бей, днес за малко да ги пробвам, но не успях. Сега са готови, монтирани на гредите и очакват следващото спускане Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#14
rogatip Wrote:Приставки (алуминиеви) (4 чифта ски) - 80лв

в метро бяха пуснали по едно време такива приставки за 35 - 37 лв. вярно е, че не бяха алуминиеви, а пластмасови, но все пак са на половин цена
на мен антон ми спазари такива за 14 лв от е-бей, днес за малко да ги пробвам, но не успях. Сега са готови, монтирани на гредите и очакват следващото спускане Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#15
gadnia_metal Wrote:на мен антон ми спазари такива за 14 лв от е-бей, днес за малко да ги пробвам, но не успях. Сега са готови, монтирани на гредите и очакват следващото спускане Big Grin

Ей т'ва Ибей-джийте са голема работа Big Grin
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#16
gadnia_metal Wrote:на мен антон ми спазари такива за 14 лв от е-бей, днес за малко да ги пробвам, но не успях. Сега са готови, монтирани на гредите и очакват следващото спускане Big Grin

Ей т'ва Ибей-джийте са голема работа Big Grin
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)