The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
код на касетофона

#1
Изклу4их касетофона от захранването а тои имал код и сега се чудя какво да правя. Ако може някой да ми помогне благодаря предварително

#2
кофти, стъпил си в доматите. моя код е 4 цифрен. единия вариант е да го дадеш на хакерите да го разкодират като си поемеш риска да го съсипят или да си поискаш официално кода от волво ако го имат. предишния собственик може да го знае стига да имаш връзка с него
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...

#3
То си завси от касетофона. Има някой модели при които на базата на серииния номер се смята кода с съответната програмка. Може да напишеш марка, модел и сериен номер и ще видя как стои въпроса.

#4
В дировете Moxy бе казал някаква далавера за забравени кодове ...

#5
Mersi 4e mi pomognahte az ve4e go otkrih. Slu4aino predisnia sobstvenik mi bse ostavil edno list4e s koda v kolata

#6
Да не е кода "aleks12345" - ха ха.
Като нокията 12345
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#7
аз тъкмо щях да ти казвам да си купиш ново цдSmileи мойта кола е с оригиналния касетофон но мнооооо ме дразни като земе да прескач CD-то иначе пасва идеално на интериора...ама се замислям да го сменям с CD+флаш карта и и usb
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]

#8
Аз имах сьщияпроблем и рискувах в МПф (колкото и неприятно да ми беше),но явно уцелих момента и не ми взеха лев.Но само за фабричните касетофони плюс талона на колата става номера.

#9
Моето радио няма CD-което да прескача, но пък за сметка на това само си сменя станцийте. :lol:

#10
sinta Wrote:Аз имах сьщияпроблем и рискувах в МПф (колкото и неприятно да ми беше),но явно уцелих момента и не ми взеха лев.Но само за фабричните касетофони плюс талона на колата става номера.
Извадил си късмет щото на мен на служебната кола ми искаха 40лв и то с ДДС :evil:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)