The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тракшън контрол

#21
Не ставаше въпрос за заяждане ,а чиста и проста шегичка. Big Grin
Относно карането не се знае ,кой колко и къде ,което също е шега . Big Grin :lol:
Нема да си мерим конете ,щото не сме на състзание ,а на лафче със клубари
:? :lol:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#22
Не ставаше въпрос за заяждане ,а чиста и проста шегичка. Big Grin
Относно карането не се знае ,кой колко и къде ,което също е шега . Big Grin :lol:
Нема да си мерим конете ,щото не сме на състзание ,а на лафче със клубари
:? :lol:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#23
Колко много повече съм карал... Ако кажеш и на колко години си ще си проличи колко много си карал....
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#24
Колко много повече съм карал... Ако кажеш и на колко години си ще си проличи колко много си карал....
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#25
Аз имам един въпрос. Някои има ли идея дали на С40 без DSA контрол мога да му сложа модулчето за DSA и да си имам вече такава джаджа. Във вадис четох че използва датчиците на ABS-а така че предполагам само слагам DSA-то и трагва.
Волво S40 2.0Т 160Hp
Не е важно колко коня има под капака, а какво магаре стои зад волана.
Reply

#26
Аз имам един въпрос. Някои има ли идея дали на С40 без DSA контрол мога да му сложа модулчето за DSA и да си имам вече такава джаджа. Във вадис четох че използва датчиците на ABS-а така че предполагам само слагам DSA-то и трагва.
Волво S40 2.0Т 160Hp
Не е важно колко коня има под капака, а какво магаре стои зад волана.
Reply

#27
интересно хрумване, я дайте повече инфо
ПП
само да си преинсталирам уин-а и обещавам да си кача тоя проклет вадис.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#28
интересно хрумване, я дайте повече инфо
ПП
само да си преинсталирам уин-а и обещавам да си кача тоя проклет вадис.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#29
Един глупав въпрос. ДСА системата по пронцип работи ,или когато натисна копчето и ми светне на таблото тогава работи? С Волво S40 съм от 1998 год. и описанието ми е на италиански,затова се допитвам до вас.Една молба можете ли да ми пратите описание за този модел на български или английски? Благодаря предварително.
Reply

#30
Системата работи винаги - с копчето се изключва, но след гасене на двигателя е отново включена. Когато свети лампата е изключена. Когато мига лампата след палене - има проблем. Когато системата се задейства в движение лампата също примигва.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)