The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тампони за стабилизираща щанга на Volvo S40

#11
Имам информация, че тези тампони можеш да намериш в Скантех на скромната цена от около 8 лева (гумени)
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply

#12
Имам информация, че тези тампони можеш да намериш в Скантех на скромната цена от около 8 лева (гумени)
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply

#13
тампоните с Пловдив в МП струват 49,50 лв комплекта, обачееее....
смяната в МП е 230 лева
в D&N сервиз ми взеха 100
всичко това преди 1 седмица
Reply

#14
тампоните с Пловдив в МП струват 49,50 лв комплекта, обачееее....
смяната в МП е 230 лева
в D&N сервиз ми взеха 100
всичко това преди 1 седмица
Reply

#15
Само в СКАНТЕХ - аз си ги взех от там за по 8 лв. , в МФ ми предлагаха с черупка за сумати пари. Само че внимавай за размера- има два - 17 и 19 мм.
Reply

#16
Само в СКАНТЕХ - аз си ги взех от там за по 8 лв. , в МФ ми предлагаха с черупка за сумати пари. Само че внимавай за размера- има два - 17 и 19 мм.
Reply

#17
Здравейте. Притежавам S40 1.8 /96г. от почти година и независимо,че от тогава чета форума, едва днес се регистрирах . Преди няколко месеца смених въпросните тампони. Купих ги от СКАНТЕХ - 17 мм /нямаше 19 мм/. Монтирах ги малко по-трудно, но се получи.
Reply

#18
Здравейте. Притежавам S40 1.8 /96г. от почти година и независимо,че от тогава чета форума, едва днес се регистрирах . Преди няколко месеца смених въпросните тампони. Купих ги от СКАНТЕХ - 17 мм /нямаше 19 мм/. Монтирах ги малко по-трудно, но се получи.
Reply

#19
THG, айде добре дошъл и по-често да се виждаме Big Grin Big Grin Big Grin
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply

#20
THG, айде добре дошъл и по-често да се виждаме Big Grin Big Grin Big Grin
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)