The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПТП-дайте съвет

#1
Колеги,
Вчера в Младост по бул. Малинов след спиране на пешеходна пътека зад един бакшиш засилен Ситроен ме нацели отзад централно с около 50км/ч в момента на удара. Аз натресох бакшиша отпред, който пък помете спряла друга кола - и така стана верижно. Настилката беше заледена и аз усетих рано, че спирам трудно. Явно това не е било достатъчно.
На предницата ми няма нищо.
Поразията засега изглежда да е - огъната (трудно забележимо) задна броня, трудно затварящ се багажник и трудно затварящи се задни врати вследствие на огънати калници (а може и нещо повече по конструкцията). Викахме както си е редно КАТ и утре отивам на оглед при застрахователя. След оценка на щетите ще ми трябва и добър сервиз, защото при толкова стара кола се работи само по експертна оценка. Колата ми е в движение и не забелязвам нещо подозрително в поведението и на пътя. Радвам се само, че няма пострадали, защото там е оживено и можеше да стане зле.
Не пожелавам на никого тези разправии. В такива моменти разбираш какъв е смисъла на ограничението 50 км/ч, а също и да караш голяма и сигурна кола и да не усетиш почти нищо от удара.
Reply

#2
Колеги,
Вчера в Младост по бул. Малинов след спиране на пешеходна пътека зад един бакшиш засилен Ситроен ме нацели отзад централно с около 50км/ч в момента на удара. Аз натресох бакшиша отпред, който пък помете спряла друга кола - и така стана верижно. Настилката беше заледена и аз усетих рано, че спирам трудно. Явно това не е било достатъчно.
На предницата ми няма нищо.
Поразията засега изглежда да е - огъната (трудно забележимо) задна броня, трудно затварящ се багажник и трудно затварящи се задни врати вследствие на огънати калници (а може и нещо повече по конструкцията). Викахме както си е редно КАТ и утре отивам на оглед при застрахователя. След оценка на щетите ще ми трябва и добър сервиз, защото при толкова стара кола се работи само по експертна оценка. Колата ми е в движение и не забелязвам нещо подозрително в поведението и на пътя. Радвам се само, че няма пострадали, защото там е оживено и можеше да стане зле.
Не пожелавам на никого тези разправии. В такива моменти разбираш какъв е смисъла на ограничението 50 км/ч, а също и да караш голяма и сигурна кола и да не усетиш почти нищо от удара.
Reply

#3
Колега ,важноте е ,че на теб ти няма нищо :wink:
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.
Reply

#4
Колега ,важноте е ,че на теб ти няма нищо :wink:
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.
Reply

#5
Абе какво става на Белите комбита напоследък?! :evil:
В тая мъгла и температурки около 0-та - с разни грозни мисли се опитват ту по веждите, ту отзад да ги ... целуват!

Ей, то по някога и тея работи са неприятни! Cry

Не дай Боже такъв секс по никое време и на никое място!

После лечението отнема ... в най-добрия случай около месец! :x

Добре че е само секс по колите, :roll: а не е дошъл и Джак изкормвача да ви навести и Вас ... приятели! :?

:!: В тея мъгли - да внимават всички с бели и сиви коли!
Карайте задължително с мъгларки!


Антоне, мини огледите и ... ще те пратим при адаша /Бойко/ - за изправяне и боядисване на ламарините, дано да е само това!
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#6
Абе какво става на Белите комбита напоследък?! :evil:
В тая мъгла и температурки около 0-та - с разни грозни мисли се опитват ту по веждите, ту отзад да ги ... целуват!

Ей, то по някога и тея работи са неприятни! Cry

Не дай Боже такъв секс по никое време и на никое място!

После лечението отнема ... в най-добрия случай около месец! :x

Добре че е само секс по колите, :roll: а не е дошъл и Джак изкормвача да ви навести и Вас ... приятели! :?

:!: В тея мъгли - да внимават всички с бели и сиви коли!
Карайте задължително с мъгларки!


Антоне, мини огледите и ... ще те пратим при адаша /Бойко/ - за изправяне и боядисване на ламарините, дано да е само това!
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#7
Днес минах на оглед в ДЗИ Красно село.
Елементи за ремонт - броня, под на багажника, престилка на бронята, калници
Елементи за смяна - рогове
Чакам експертната оценка
Reply

#8
Днес минах на оглед в ДЗИ Красно село.
Елементи за ремонт - броня, под на багажника, престилка на бронята, калници
Елементи за смяна - рогове
Чакам експертната оценка
Reply

#9
Щом трудно се затварят задните врати значи роговете в багажника са поддали. Но обикновено в сервизите ги изтеглят. Това че са писали - за смяна е добре за теб.
Reply

#10
Щом трудно се затварят задните врати значи роговете в багажника са поддали. Но обикновено в сервизите ги изтеглят. Това че са писали - за смяна е добре за теб.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)