The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ABS проблем

#21
ами на мен АБС-а ми светна след като карах колата на майстор да ми смени маншоните на каретата, до преди това нищо му нямаше, за това предполагам че е от там някъде а не в модула на абс-а
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#22
ами на мен АБС-а ми светна след като карах колата на майстор да ми смени маншоните на каретата, до преди това нищо му нямаше, за това предполагам че е от там някъде а не в модула на абс-а
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#23
ddxdd Wrote:имах същия проблем оказа сестудена споика на абс модула
ето ти линк <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvo850.ru/sdelay/abs.htm" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.volvo850.ru/sdelay/abs.htm</a><!-- m --> с точни обяснения как се ремонтира лично аз рискувах и моя го оправих беше счупена споиката на помпата ако решиш прочети внимателно всичко ел платка е покрита с някакъв вид силикон отстрани го внимателно ислед като приключиш отново трябва да херметизираш с нещо
Здравей, човеко не те познавам, но те чувствам приятел! Имах проблем с ABS на волво 850. Благодарение на този форум снимки и информация, успях да локализирам проблема и да си поправя модула. Колата върви перфектно. Специално влязох да ти благодаря! Изненадам съм колко перфектно е обяснено всичко. Пожелавам на всички безаварийно каране 8)
Volvo 850 126кс. B5202S
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)