The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
855 vs V70 vs 945

#21
честно казано аз досега още не съм чул лоша дума за 2.5ТДи даже само хубави отзиви чувам за него, така че според мен избора на двиагтел е без значение и двата явно са доста добри.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#22
честно казано аз досега още не съм чул лоша дума за 2.5ТДи даже само хубави отзиви чувам за него, така че според мен избора на двиагтел е без значение и двата явно са доста добри.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#23
Да си призная - обем много не ми трябва, просто харесвам комбита.

Другата седмица, дано остане време да пробвам няколко и да си преценя. 8)
Reply

#24
Да си призная - обем много не ми трябва, просто харесвам комбита.

Другата седмица, дано остане време да пробвам няколко и да си преценя. 8)
Reply

#25
Здравейте отново,

Малко ниски са ми и 850 и В70 - има ли чалъм да се вдигне малко купето поне отпред с някакви втулки и това би ли повлияло на возията и стабилността на колата, има черен път до къщата и коловози стават - устройва ме Субару Форестър - ама той пък ми е малко дървен и е бензин, пък аз колкото бензинови коли съм карал все проблеми съм имал с тоци, компютри и други магарии, а си е добра кола. Та, ако някой има идея дали може да се вдигне поне 4-5 см купето да казва, че трябва да спирам стария кораб за смяна на сегменти и гарнитура.
Reply

#26
Здравейте отново,

Малко ниски са ми и 850 и В70 - има ли чалъм да се вдигне малко купето поне отпред с някакви втулки и това би ли повлияло на возията и стабилността на колата, има черен път до къщата и коловози стават - устройва ме Субару Форестър - ама той пък ми е малко дървен и е бензин, пък аз колкото бензинови коли съм карал все проблеми съм имал с тоци, компютри и други магарии, а си е добра кола. Та, ако някой има идея дали може да се вдигне поне 4-5 см купето да казва, че трябва да спирам стария кораб за смяна на сегменти и гарнитура.
Reply

#27
за повдигане не знам, но щом ти трябва малко по високо, значи си за хс70, ако си се спрял на волвото де
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#28
за повдигане не знам, но щом ти трябва малко по високо, значи си за хс70, ако си се спрял на волвото де
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#29
Кажи какъв е старият кораб - да знаем с какво се сравняваме. 940 са малко по-височки от V70, но ако знаем какво минава до вас ще помогнем - автомобил или SUV.
Или военна уазка от разпродажбата.
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply

#30
Кажи какъв е старият кораб - да знаем с какво се сравняваме. 940 са малко по-височки от V70, но ако знаем какво минава до вас ще помогнем - автомобил или SUV.
Или военна уазка от разпродажбата.
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)