The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво 144, В.Т.

#31
Колеги, ако решите да купите някое Влво 140 на части - пишете ми. На мен ми трябва емблемата която е отпред на капака и тазовете. Може би и джантите. Един габарит. Едната от моите джанти не е оригинална. Тазове имам, ама са от Амазон. Което ме подсети че баща ми беше казал че оригиналните ги откраднали.

Какво друго ми трябва: спирачен цилиндър-не съм пробвал още да раздвижа стария; Спирачно маркуче; и тампони за предния мост, още не съм открил за какво служат, ама са за смяна.
Като оправя тези неща ще мога спокоен да дойда с "шведския танк" на някоя среща на клуба. :wink:
Reply

#32
Като гледам снимките , дето съм ги правил зимата-казвам ви голям кеф е зимата да караш тая кола. Чак съжаление изпитвам към останалите участници в движението :twisted: .
Reply

#33
здравейте колеги аз имам волво 144 1969 год. ако имате нужда от части аз имам едно цяло волво което се продава на ,части има почти всичко ако искате да се свържете с мен <!-- e --><a href="mailto:jeson@abv.bg">jeson@abv.bg</a><!-- e -->
Reply

#34
здравейте колеги аз имам волво 144 1969 год. ако имате нужда от части аз имам едно цяло волво което се продава на ,части има почти всичко ако искате да се свържете с мен <!-- e --><a href="mailto:jeson@abv.bg">jeson@abv.bg</a><!-- e -->
Reply

#35
здравейте колеги аз имам волво 144 1969 год. ако имате нужда от части аз имам едно цяло волво което се продава на ,части има почти всичко ако искате да се свържете с мен <!-- e --><a href="mailto:jeson@abv.bg">jeson@abv.bg</a><!-- e -->

Здравей!
Получи ли писмото ми?
Reply

#36
Здравейте!

Рекох да сменя спирачни маркучета, майстора ми се обади че сервото не работи - натискаш педала, той не връща. :o

Някой има ли информация откъде мога да купя серво?
Reply

#37
Преди време сменях на моето.
От Москвич 2140.
Само се распробиват нови дупки
на конзолата за закрепянето му
кьм купето.
друго всичко си пасва.
Reply

#38
Сервото смених, сега пък ново 20 - помпата за сервото :gib:
Обадих се в Скантех-има в каталога, но нямат в наличност. Няма и да имат. Confusedhock:
Моля който знае откъде мога да купя нова, да пише.
Reply

#39
Здравей ,
за много години живи и здрави,а волво-ентусиазма само да расте.Преди време си купих комплект с гумички и уплътнения за старата ми машина (244dl 79г. )от скантех.пробвай ги и ако не става пригаждай помпа от нещо и газ.Та да се похваля ,че наскоро ми смениха феродото на съединителя и в Плевен има абсолютно същия размер за смешни пари .Ако се наложи свиркай ще помагаме.Дръж ни в течение за помпата.Успех!
Reply

#40
между другото мога да предложа интересен бартер с доплащане на тема джанти .15-ки може и без гумите pirelli P6Smile


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)