The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
za BOYCH

#11
Няма да се плашите аз моя единия нагревател съм го свалял залепен е за дунапрена на седалката ама се отделя лесно. Това за подгряването на задните седалки съм го решил откакто имам Волвото ама няма нагреватели, бях намерил от мерцедес, но те стопляха много бавно и доста по-слабо и затова се отказах от тях. Да знаете, че и аз съм навит и ако намерите някъде с отстъпка за количество ме пишете и мен :wink: :wink: :wink:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#12
Няма да се плашите аз моя единия нагревател съм го свалял залепен е за дунапрена на седалката ама се отделя лесно. Това за подгряването на задните седалки съм го решил откакто имам Волвото ама няма нагреватели, бях намерил от мерцедес, но те стопляха много бавно и доста по-слабо и затова се отказах от тях. Да знаете, че и аз съм навит и ако намерите някъде с отстъпка за количество ме пишете и мен :wink: :wink: :wink:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#13
Краси /850t5r/..., да бе, сега виждам че май беше добре докато проекта беше таен... :twisted:
Сега във всички морги, седалките ще са с ... демонтирани реотани ... :roll:

Нищо де ..., какво е тая загуба пред факта, че всички посветени клубари...
ще могат на воля и зиме да се въргалят на задните седалки по голи задници!... :oops: :twisted:

Копчетата са като за предните подгряващи, а кабелна подготовка дали има - всъщност не съм сигурен, но ще я копирам от предните ...

Колкото до протърканото или дупчицата на предната ми шофьорска облегалка /дето е основното/... май ще посетя един кожен тапицер, дето на всичкото отгоре тук в София ми е почти комшия!
Тони Волф го похвали и е срамота да не съм го консултирал проблема с тапицера ... може да стане най-хубаво, а и не толкова скъпо...
Ще го подпитам и за нагревателите какво знае и какво принципно заръчва... /цаки, защото трябва да има опит/! :twisted:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#14
Краси /850t5r/..., да бе, сега виждам че май беше добре докато проекта беше таен... :twisted:
Сега във всички морги, седалките ще са с ... демонтирани реотани ... :roll:

Нищо де ..., какво е тая загуба пред факта, че всички посветени клубари...
ще могат на воля и зиме да се въргалят на задните седалки по голи задници!... :oops: :twisted:

Копчетата са като за предните подгряващи, а кабелна подготовка дали има - всъщност не съм сигурен, но ще я копирам от предните ...

Колкото до протърканото или дупчицата на предната ми шофьорска облегалка /дето е основното/... май ще посетя един кожен тапицер, дето на всичкото отгоре тук в София ми е почти комшия!
Тони Волф го похвали и е срамота да не съм го консултирал проблема с тапицера ... може да стане най-хубаво, а и не толкова скъпо...
Ще го подпитам и за нагревателите какво знае и какво принципно заръчва... /цаки, защото трябва да има опит/! :twisted:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#15
сподели резултата имаме общ интерес. Между другото моля да ме извините за правописа беше се прецакала клавиатурата
Reply

#16
сподели резултата имаме общ интерес. Между другото моля да ме извините за правописа беше се прецакала клавиатурата
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)