The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Първи снимки на новото ХС60

#21
Лелей,как може да не ви допада?
Щом е от татко Волво,всичко е готино.
Колата е доста раздвижена и всеки един детайл е изпипан.
Бих си купил даже и гримове на,който пише Волво и бих ги издигнал в култ,а камо ли тази великолепна машинка.
Трябва да се развиваме-точно такъв пример ни дава и батко ВОЛВО-не може да се седи на ниво VOLVO 144 или 240 -чудесни машини...но на 30-40 години...
Ако колите останат с онзи дизайн,повярвайте ще ги купуваме само ние-върлите фенове на Волво, и фирмата ще фалира.
Иначе колата за мое а и наше щастие си има типичните остри-Волво черти.
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#22
Лелей,как може да не ви допада?
Щом е от татко Волво,всичко е готино.
Колата е доста раздвижена и всеки един детайл е изпипан.
Бих си купил даже и гримове на,който пише Волво и бих ги издигнал в култ,а камо ли тази великолепна машинка.
Трябва да се развиваме-точно такъв пример ни дава и батко ВОЛВО-не може да се седи на ниво VOLVO 144 или 240 -чудесни машини...но на 30-40 години...
Ако колите останат с онзи дизайн,повярвайте ще ги купуваме само ние-върлите фенове на Волво, и фирмата ще фалира.
Иначе колата за мое а и наше щастие си има типичните остри-Волво черти.
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#23
Smile Радвам се , че противно на вижданията на някой,че колата не е много добра визуално , тя спечели приза 4х4 за 2009 година.
А рекламите по постерите гласат; Нима е възможно най-безопасното Волво да е и най-КРАСИВО Smile Или нещо такова Smile
Reply

#24
Smile Радвам се , че противно на вижданията на някой,че колата не е много добра визуално , тя спечели приза 4х4 за 2009 година.
А рекламите по постерите гласат; Нима е възможно най-безопасното Волво да е и най-КРАСИВО Smile Или нещо такова Smile
Reply

#25
SCANDINAVECA Wrote:Smile Радвам се , че противно на вижданията на някой,че колата не е много добра визуално ...

:oops: Склонен съм "да си върна думите назад", ако позволите... Работата е там, че "на живо" този автомобил изглежда доста по-различно - в положителен смисъл, разбира се! VOLVO RulezZ!!! Big Grin
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Reply

#26
SCANDINAVECA Wrote:Smile Радвам се , че противно на вижданията на някой,че колата не е много добра визуално ...

:oops: Склонен съм "да си върна думите назад", ако позволите... Работата е там, че "на живо" този автомобил изглежда доста по-различно - в положителен смисъл, разбира се! VOLVO RulezZ!!! Big Grin
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Reply

#27
Лелей като го погледнах отпред (имах тази възможност на два пъти днес...плъзнали са вече по улиците ни Софийски Smile ) с тази голяма емблема е уникална...адски е готино правилната дума е готино-готско Smile абе уникално. Tongue
Reply

#28
Лелей като го погледнах отпред (имах тази възможност на два пъти днес...плъзнали са вече по улиците ни Софийски Smile ) с тази голяма емблема е уникална...адски е готино правилната дума е готино-готско Smile абе уникално. Tongue
Reply

#29
watcher Wrote:
SCANDINAVECA Wrote:Smile Радвам се , че противно на вижданията на някой,че колата не е много добра визуално ...
:oops: Склонен съм "да си върна думите назад", ако позволите... Работата е там, че "на живо" този автомобил изглежда доста по-различно - в положителен смисъл, разбира се! VOLVO RulezZ!!! Big Grin
Aз първия път като го видях направо бях отвратен... Някак женствено ми седеше, пък тая огромна емблема отпред никак не ми седеше и като цяло напомняше на Куга. Ама от около месец като го виждам по-честичко, направо взех да я харесвам и то много... Ама много.

Иначе относно Автомобил на година за България 2009:

Quote:ІІ. 4 х 4:
Класирани за финала:
1. Volvo XC60 33 т.
2. Renault Koleos 29 т.
3. VW Tiguan 29 т.
4. Mercedes GLK-Class 23 т.
5. BMW X6 22 т.
6. Subaru Forester 22 т.
Reply

#30
watcher Wrote:
SCANDINAVECA Wrote:Smile Радвам се , че противно на вижданията на някой,че колата не е много добра визуално ...
:oops: Склонен съм "да си върна думите назад", ако позволите... Работата е там, че "на живо" този автомобил изглежда доста по-различно - в положителен смисъл, разбира се! VOLVO RulezZ!!! Big Grin
Aз първия път като го видях направо бях отвратен... Някак женствено ми седеше, пък тая огромна емблема отпред никак не ми седеше и като цяло напомняше на Куга. Ама от около месец като го виждам по-честичко, направо взех да я харесвам и то много... Ама много.

Иначе относно Автомобил на година за България 2009:

Quote:ІІ. 4 х 4:
Класирани за финала:
1. Volvo XC60 33 т.
2. Renault Koleos 29 т.
3. VW Tiguan 29 т.
4. Mercedes GLK-Class 23 т.
5. BMW X6 22 т.
6. Subaru Forester 22 т.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)