The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мото - пфое нямам думи....

#11
Извода какъв е !

Ходете при Бат'Мевдо ,хем ще ви вземат по-малко пари
хем накрая ще ви потупат бащински по главата Big Grin
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#12
Извода какъв е !

Ходете при Бат'Мевдо ,хем ще ви вземат по-малко пари
хем накрая ще ви потупат бащински по главата Big Grin
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#13
Quote:Извода какъв е !

Ходете при Бат'Мевдо ,хем ще ви вземат по-малко пари
хем накрая ще ви потупат бащински по главата

... хем в цената е включена бира и пуканки!
Освен това могат да Ви насочат, че със спестените пари, след като извадите още 24 лв. за членски внос - може да прекарате приятно в компанията на собственици на любимата марка при някоя от следващите срещи ... и забележете: ще почерпите по бира и пак ще Ви останат пари да ги похарчите за авто-козметика или с нещо друго, смислено - да си поглезите колата... :twisted:

А със спестените пари за в бъдеще ... можете да си покривате свободно ипотечната вноска за ново жилище ...:lol:

Край на изпуснатата част от цитата ... :toothy3:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#14
Quote:Извода какъв е !

Ходете при Бат'Мевдо ,хем ще ви вземат по-малко пари
хем накрая ще ви потупат бащински по главата

... хем в цената е включена бира и пуканки!
Освен това могат да Ви насочат, че със спестените пари, след като извадите още 24 лв. за членски внос - може да прекарате приятно в компанията на собственици на любимата марка при някоя от следващите срещи ... и забележете: ще почерпите по бира и пак ще Ви останат пари да ги похарчите за авто-козметика или с нещо друго, смислено - да си поглезите колата... :twisted:

А със спестените пари за в бъдеще ... можете да си покривате свободно ипотечната вноска за ново жилище ...:lol:

Край на изпуснатата част от цитата ... :toothy3:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#15
Мдам в Мото-Пфое само в крайна нужда. Взимат ного пари, а пък не са особено кадърни.
Но за частите по някой път даже са по евтини там.
А иначе мога горещо да ти препоръчам сервиз за окачването като цяло, верно в Добрич е ма пича там е страшно кадърен.
Аз ходих няколко пъти там за различни неща да сменям и съм много доволен.
Reply

#16
Мдам в Мото-Пфое само в крайна нужда. Взимат ного пари, а пък не са особено кадърни.
Но за частите по някой път даже са по евтини там.
А иначе мога горещо да ти препоръчам сервиз за окачването като цяло, верно в Добрич е ма пича там е страшно кадърен.
Аз ходих няколко пъти там за различни неща да сменям и съм много доволен.
Reply

#17
И аз съм чувал, че частите там понякога са по-евтини, но досега не съм попадал на такава част :roll: ,а за работа си имам един приятел - монтьорче напоследък само при него ходя.

ПП
това "напоследък" прозвуча като че ли по цял ден само я ремонтирам
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#18
И аз съм чувал, че частите там понякога са по-евтини, но досега не съм попадал на такава част :roll: ,а за работа си имам един приятел - монтьорче напоследък само при него ходя.

ПП
това "напоследък" прозвуча като че ли по цял ден само я ремонтирам
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#19
unicata Wrote:И аз съм чувал, че частите там понякога са по-евтини, но досега не съм попадал на такава част :roll: ,а за работа си имам един приятел - монтьорче напоследък само при него ходя.

ПП
това "напоследък" прозвуча като че ли по цял ден само я ремонтирам
Направо си прозвуча като "купил съм си таралясник,който рядко излиза от сервиза" Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#20
unicata Wrote:И аз съм чувал, че частите там понякога са по-евтини, но досега не съм попадал на такава част :roll: ,а за работа си имам един приятел - монтьорче напоследък само при него ходя.

ПП
това "напоследък" прозвуча като че ли по цял ден само я ремонтирам
Направо си прозвуча като "купил съм си таралясник,който рядко излиза от сервиза" Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)