The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мото - пфое нямам думи....

#21
не е верно ходих да сменя консумативи, накрайник на рейка и след удара ремонта дето беше смяна макферсон(да чукна на дърво) друго няма.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#22
не е верно ходих да сменя консумативи, накрайник на рейка и след удара ремонта дето беше смяна макферсон(да чукна на дърво) друго няма.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#23
Lary2 Wrote:Мдам в Мото-Пфое само в крайна нужда. Взимат ного пари, а пък не са особено кадърни.
Но за частите по някой път даже са по евтини там.
А иначе мога горещо да ти препоръчам сервиз за окачването като цяло, верно в Добрич е ма пича там е страшно кадърен.
Аз ходих няколко пъти там за различни неща да сменям и съм много доволен.
Колега,кой е тоя в Добрич?
The Kingdom of Steel
Reply

#24
Lary2 Wrote:Мдам в Мото-Пфое само в крайна нужда. Взимат ного пари, а пък не са особено кадърни.
Но за частите по някой път даже са по евтини там.
А иначе мога горещо да ти препоръчам сервиз за окачването като цяло, верно в Добрич е ма пича там е страшно кадърен.
Аз ходих няколко пъти там за различни неща да сменям и съм много доволен.
Колега,кой е тоя в Добрич?
The Kingdom of Steel
Reply

#25
ronaldsof Wrote:Здравейте направил съм няколко леки ремонта на Волво С40 88г. в мото-пфое ВАРНА , дерат до месо!!! ето ви няколко цени: смяна на мотор за централно заключване на багажник 276лв. /174 струва мотора/ другото некадърния им труд!!!, щипки за лайсна декоративна която изхвърча след 7 месеца 114лв,/обясниха ми при рекламацията че пак много е издържала, трябвало да си купя нова за 280лв/, смяна на втулка 23.91лв-2бр. и тампон 24.21лв.-2бр. и труда им 147лв и консумативи ме одраха 293лв.
още мога да продължа но ще ми се смеете много!!!

НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!!! ПЪРВО ВИ ДЕРАТ БЕЗ ПРЕДВАРИТЕЛНО ДА ЗНАЕТЕ ЗА ЦЕНАТА! И ПРИ РЕКЛАМАЦИЯ>>>>>>ВИ СЕ СМЕЯТ В ЛИЦЕТО!!!
Това го споделих още преди година и половина,но наистиначастите от време на време са по-евтини,а и оригинални!
The Kingdom of Steel
Reply

#26
ronaldsof Wrote:Здравейте направил съм няколко леки ремонта на Волво С40 88г. в мото-пфое ВАРНА , дерат до месо!!! ето ви няколко цени: смяна на мотор за централно заключване на багажник 276лв. /174 струва мотора/ другото некадърния им труд!!!, щипки за лайсна декоративна която изхвърча след 7 месеца 114лв,/обясниха ми при рекламацията че пак много е издържала, трябвало да си купя нова за 280лв/, смяна на втулка 23.91лв-2бр. и тампон 24.21лв.-2бр. и труда им 147лв и консумативи ме одраха 293лв.
още мога да продължа но ще ми се смеете много!!!

НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!!! ПЪРВО ВИ ДЕРАТ БЕЗ ПРЕДВАРИТЕЛНО ДА ЗНАЕТЕ ЗА ЦЕНАТА! И ПРИ РЕКЛАМАЦИЯ>>>>>>ВИ СЕ СМЕЯТ В ЛИЦЕТО!!!
Това го споделих още преди година и половина,но наистиначастите от време на време са по-евтини,а и оригинални!
The Kingdom of Steel
Reply

#27
На мен пък ми се наложи спешно да си купя свещи и след търсенето по Ломско Шосе, където горе-долу ми предлагаха БОШ за 15 лева бройката,
се реших и се запътих към Мото Пфое.
Там си купих на цена малко под 12 лева за брой,отигинални свещички на който си пишеше Волво и бяха с 3 електрода за разлика от БОШовите-с 1.
Преди години от там си купих и шарнири от който също останах доста доволен.
А пък един приятел ми разказа , друга историйка...за неговото Волво С 60 ...удрали го яко за накладки,филтър и масло...беше адски недоволен.
За това колегите са прави-първо питайте....
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#28
На мен пък ми се наложи спешно да си купя свещи и след търсенето по Ломско Шосе, където горе-долу ми предлагаха БОШ за 15 лева бройката,
се реших и се запътих към Мото Пфое.
Там си купих на цена малко под 12 лева за брой,отигинални свещички на който си пишеше Волво и бяха с 3 електрода за разлика от БОШовите-с 1.
Преди години от там си купих и шарнири от който също останах доста доволен.
А пък един приятел ми разказа , друга историйка...за неговото Волво С 60 ...удрали го яко за накладки,филтър и масло...беше адски недоволен.
За това колегите са прави-първо питайте....


Attached Files Thumbnail(s)
   
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#29
Точнягата от Добрич се казва Миро и е близо до Шел.
Ако искате мога да питам точно улицата как се казва, че не я знам наизуст.
Reply

#30
Точнягата от Добрич се казва Миро и е близо до Шел.
Ако искате мога да питам точно улицата как се казва, че не я знам наизуст.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)