The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мото - пфое нямам думи....

#31
Този го знам. И аз ходя при него. Мислех,че има и друг. :twisted:
The Kingdom of Steel
Reply

#32
Този го знам. И аз ходя при него. Мислех,че има и друг. :twisted:
The Kingdom of Steel
Reply

#33
Момчета вие здраво плюете Мото Пфое и какви били цените... ама колко по-евтини са по кварталните сервизи? 10-15-30, 100 лева? Аз под дърво и камък диря майстор който поне малко да познава S60 R ама все на дърво попадам и такива цифри ми се обявиха че вече официалня представител ми се струва евтин...
Reply

#34
Мото-Пфое.Изкормиха ми емблемата отзад преди време.Обаждам се в МП 27лв и отивам да я взема.След изминатите 15км до там в най голямото задръстване ми казват че емблемата струва 44лв.Започнаха да се разпитват кой бил казал 27 лв.Така никой не си призна.Теглих им една и я купих.

Колежке ще ти разбия надеждата - мога да ти кажа че и те не си познават автомобилите които продават.За едно ХС90 ги чакам бая време и отговор никакъв.А Колата е закупена от там.Пуснали били запитване до Швеция.Ходил съм обаждал съм се резултат никакъв.Толкова са зле че не ми се говори.Най добри са в съставянето на сметките.
Моят съвет е ако искаш ВОЛВО-то да ти върви безпроблемно не го карай в МП на сервиз.
Reply

#35
При тия хубавци съм ползвал само магазина за резервни части (за 46- оставаше и в серивиза им да ходя) и пак съм годов да ги нападна с МГ42:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.world-war-2.info/weapons/wp_13.php" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.world-war-2.info/weapons/wp_13.php</a><!-- m -->
Първия път ми продаваха три тампона за носачи, защото толкова имаше, а като дойде и 4 - цената за брой нещо скочи :evil:. А днес при поръчана една част ми пробутваха друга(въобще не ми се говори за непредставилия се "служител" приел заявката ми - със сигурност ясна и грамотна, защото ако го знаех щеше да му се случи планиско мутренско-мероприятие от средата на 90-те ) и ме мотаеха, че били "на съвещание" въпреки, че се бях изтъпанил с малката ми дъщеря, която едвам седи 10 секунди на едно място. След като собствениците на над 10 годишни коли не са им "таргет група" им пожелвам едноцифрени продажби - дано се появят по-качествени услуги на пазара.
Един колегиален съвъте към менджърите: подбора на кадри, обучението и усъвършенставенто им е един от ефикасните методи за справяне в кризата, а ако не вярвате, че има такава - вижте си продажбите на любимата марка.
и накрая помнетете: волво и тези който го карат заслужават вашето уважение, а не обратното!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)