This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩА: София, 13.05.2006г.(Събота) от 12:30
Аз по принцип не пия така че ако някой иска и има смелост :-) мога да го карам
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Thanks given by:
unicata написа:Аз по принцип не пия така че ако някой иска и има смелост :-) мога да го карам
Станахме двама
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Thanks given by:
Efri 740 написа:
unicata написа:Аз по принцип не пия така че ако някой иска и има смелост :-) мога да го карам
Станахме двама
По скоро трима.
Thanks given by:
ако искате,който има възможност разбира се утре на 29.04.2006 пред НИМ, дайте идея за час ,който има желание нека потвърди до 10часа . С моята работа незнам дали щте мога да се запозная със вас."гони ме някакъв карък"все пропускам официалните срещи.СОРИ.
Thanks given by:
itonev написа:ако искате,който има възможност разбира се утре на 29.04.2006 пред НИМ, дайте идея за час ,който има желание нека потвърди до 10часа . С моята работа незнам дали щте мога да се запозная със вас."гони ме някакъв карък"все пропускам официалните срещи.СОРИ.

По принцип на мен не ми пречи да дойда - живея наблизо, но не мисля че ще могат да дойдат много хора - празници са пък и е много късно вече да се организира такова нещо. Предполагам че не повече от 2-3 човека ще се навият.
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Thanks given by:
И за бих отишъл.
@itonev Ако действително ще има среща и не си се оправил с тегленето на haynes manual 850 пиши за да го донеса на диск.
Thanks given by:
Ами дайте да го направим!

Среща днес 29.04 от 12:30 пред НИМ

който дойде - дойде.
Thanks given by:
ако има някакво събитие в рез.бояна и не ни пуснат ,спираме на тротоара малко по-нагоре от захода към ним :roll:
Thanks given by:
itonev написа:ако има някакво събитие в рез.бояна и не ни пуснат ,спираме на тротоара малко по-нагоре от захода към ним :roll:
По България ли?

И Кеспанок ще дойде. Ставаме 4-ма засега.
Thanks given by:
Dumfree написа:И за бих отишъл.
@itonev Ако действително ще има среща и не си се оправил с тегленето на haynes manual 850 пиши за да го донеса на диск.
неможах да го сваля, ще дойда там съм
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)