The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ШВЕДКАТА МИ СЕ РАЗКРАЧИ

#11
За това на някой стендове пише: "реглаж преден мост" или "реглаж преден и заден мост" :roll:

Quote:след като ходи като кифла

това много ми хареса Confusedign5: :laughing6:
V40 1.9 TDI '98 - Black Edition
Reply

#12
За това на някой стендове пише: "реглаж преден мост" или "реглаж преден и заден мост" :roll:

Quote:след като ходи като кифла

това много ми хареса Confusedign5: :laughing6:


Attached Files
.pdf   Landi-Omegas[1].pdf (Size: 1 MB / Downloads: 0)
V40 1.9 TDI '98 - Black Edition
Reply

#13
Категорично има регулиране на задния мост защото на моята съм го правил.
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#14
Категорично има регулиране на задния мост защото на моята съм го правил.
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#15
mongoose Wrote:Категорично има регулиране на задния мост защото на моята съм го правил.
Никой не го отрича но не на всякаде го прават
V40 1.9 TDI '98 - Black Edition
Reply

#16
mongoose Wrote:Категорично има регулиране на задния мост защото на моята съм го правил.
Никой не го отрича но не на всякаде го прават
V40 1.9 TDI '98 - Black Edition
Reply

#17
senturion Wrote:ЗДРАВЕЙТЕ ! ЗАБЕЛЯЗАХ НАСКОРО , ЧЕ КАТО Я ПОГЛЕДНА МОЯТА ШВЕТКА ОТЗАД СТОИ ЛЕКО РАЗКРАЧЕНА Smile ЗАВЕДОХ Я МИЛАТА НА ЧИСТО ИНФОМАЦИОНЕН ОГЛЕД НА КАНАЛ И СЕ ОТКАЗА ,ЧЕ ИЗНОСВА ГУМИТЕ ОТВЪТРЕШНАТА СТРАНА . ОГЛЕДАХ КАКВОТО МОЖЕ ДА СЕ ВИДИ И НЕ ВИДЯХ НИ МЯСТО ЗА РЕГУЛИРАНЕ НИ ДЯВОЛ. ШВЕДКАТА МИ Е В 40- 2.0 16в. 98г. КАКВО МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ И В КАКВА ПОСЛЕДОВАТЕЛНОСТ НЕ ЗНАЯ ,НО ЩЕ МИ Е ДОБРЕ ДА НАУЧА НЕЩО НОВО .ВСЕКИ СЪВЕТ И МНЕНИЕ ЩЕ МИ Е ДОБРЕ ДОШЪЛ !
Колега опитай също и при сервиза "Жижо" който се намира точно над Метро, имат си стенд и всичко ти казва до най малката подрабност. Аз съм ходил при него с различни марки коли и съм доволен.
Volvo V40 1.8i 16v GDI
Reply

#18
senturion Wrote:ЗДРАВЕЙТЕ ! ЗАБЕЛЯЗАХ НАСКОРО , ЧЕ КАТО Я ПОГЛЕДНА МОЯТА ШВЕТКА ОТЗАД СТОИ ЛЕКО РАЗКРАЧЕНА Smile ЗАВЕДОХ Я МИЛАТА НА ЧИСТО ИНФОМАЦИОНЕН ОГЛЕД НА КАНАЛ И СЕ ОТКАЗА ,ЧЕ ИЗНОСВА ГУМИТЕ ОТВЪТРЕШНАТА СТРАНА . ОГЛЕДАХ КАКВОТО МОЖЕ ДА СЕ ВИДИ И НЕ ВИДЯХ НИ МЯСТО ЗА РЕГУЛИРАНЕ НИ ДЯВОЛ. ШВЕДКАТА МИ Е В 40- 2.0 16в. 98г. КАКВО МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ И В КАКВА ПОСЛЕДОВАТЕЛНОСТ НЕ ЗНАЯ ,НО ЩЕ МИ Е ДОБРЕ ДА НАУЧА НЕЩО НОВО .ВСЕКИ СЪВЕТ И МНЕНИЕ ЩЕ МИ Е ДОБРЕ ДОШЪЛ !
Колега опитай също и при сервиза "Жижо" който се намира точно над Метро, имат си стенд и всичко ти казва до най малката подрабност. Аз съм ходил при него с различни марки коли и съм доволен.
Volvo V40 1.8i 16v GDI
Reply

#19
rusli:
Quote:... Аз съм ходил при него с различни марки жени и съм доволен...
:roll: :oops: :twisted:

Arrow
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#20
rusli:
Quote:... Аз съм ходил при него с различни марки жени и съм доволен...
:roll: :oops: :twisted:

Arrow
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)