The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
В търсене на истината за ГИ

#51
Здравейте на почти всички мой коли съм сложил газ ходя при газаджията в СБА в Горубляне досега няма издънки от негава страна не взима скъпо но не се занимава с газови инжекциони иначе си работи много добре и бързо
Reply

#52
Здравейте на почти всички мой коли съм сложил газ ходя при газаджията в СБА в Горубляне досега няма издънки от негава страна не взима скъпо но не се занимава с газови инжекциони иначе си работи много добре и бързо
Reply

#53
Да, не е трудно да се настрои, само трябва да се отдели необходимото време, което повечето монтьори не правят. Проблемът при мен е че програмата за насртойка, нещо не тръгва на лаптопите на които съм пробвал (а те са 4 на брой), нещо не намира СОМ порт. Пробвах и на два стационарни компа, и в зависимост от това с какъв windows са веднъж тръгва, веднъж не тръгва. Тук е мястото да помоля някой, ако знае как да подкарам програмата на лаптоп да споделиSmile
Колкото до въпроса с ефикастостта на АГУ-тата като цяло, от тях има смисъл, но само ако са монтирани и настроени качествено, в противен случаи главоболията са много.
Reply

#54
Да, не е трудно да се настрои, само трябва да се отдели необходимото време, което повечето монтьори не правят. Проблемът при мен е че програмата за насртойка, нещо не тръгва на лаптопите на които съм пробвал (а те са 4 на брой), нещо не намира СОМ порт. Пробвах и на два стационарни компа, и в зависимост от това с какъв windows са веднъж тръгва, веднъж не тръгва. Тук е мястото да помоля някой, ако знае как да подкарам програмата на лаптоп да споделиSmile
Колкото до въпроса с ефикастостта на АГУ-тата като цяло, от тях има смисъл, но само ако са монтирани и настроени качествено, в противен случаи главоболията са много.
Reply

#55
Знам къде НЕ ТРЯБВА да ходите със сигурност - ГАРАНТ АУТО на булевард "Житница". Гарантирано ще ви съсипят колата :mrgreen: . Казвам го от личен опит. Много са немърливи. С предишната ми кола имах големи проблеми, след като се възползвах от услугите им :evil:
Reply

#56
Знам къде НЕ ТРЯБВА да ходите със сигурност - ГАРАНТ АУТО на булевард "Житница". Гарантирано ще ви съсипят колата :mrgreen: . Казвам го от личен опит. Много са немърливи. С предишната ми кола имах големи проблеми, след като се възползвах от услугите им :evil:
Reply

#57
LeecH Wrote:Да, не е трудно да се настрои, само трябва да се отдели необходимото време, което повечето монтьори не правят. Проблемът при мен е че програмата за насртойка, нещо не тръгва на лаптопите на които съм пробвал (а те са 4 на брой), нещо не намира СОМ порт. Пробвах и на два стационарни компа, и в зависимост от това с какъв windows са веднъж тръгва, веднъж не тръгва. Тук е мястото да помоля някой, ако знае как да подкарам програмата на лаптоп да споделиSmile
Колкото до въпроса с ефикастостта на АГУ-тата като цяло, от тях има смисъл, но само ако са монтирани и настроени качествено, в противен случаи главоболията са много.
Здравей колега. Наскоро се наложи да си купя кола и избрах волво с40 ,1.8 , 1998 год. Понеже досега винаги карам на газ продължих традицията и поставих ГИ, мисля че е Ловато. Монтираха ми я в Пловдив в малък сервиз , но много прецизно и качествено. Настройката е направиха в движение с лаптоп. На тяхната страница AUTOGAS MIG.COM бялото volvo е моето. Всичко завърши с надлежно попълнена документация.
Reply

#58
LeecH Wrote:Да, не е трудно да се настрои, само трябва да се отдели необходимото време, което повечето монтьори не правят. Проблемът при мен е че програмата за насртойка, нещо не тръгва на лаптопите на които съм пробвал (а те са 4 на брой), нещо не намира СОМ порт. Пробвах и на два стационарни компа, и в зависимост от това с какъв windows са веднъж тръгва, веднъж не тръгва. Тук е мястото да помоля някой, ако знае как да подкарам програмата на лаптоп да споделиSmile
Колкото до въпроса с ефикастостта на АГУ-тата като цяло, от тях има смисъл, но само ако са монтирани и настроени качествено, в противен случаи главоболията са много.
Здравей колега. Наскоро се наложи да си купя кола и избрах волво с40 ,1.8 , 1998 год. Понеже досега винаги карам на газ продължих традицията и поставих ГИ, мисля че е Ловато. Монтираха ми я в Пловдив в малък сервиз , но много прецизно и качествено. Настройката е направиха в движение с лаптоп. На тяхната страница AUTOGAS MIG.COM бялото volvo е моето. Всичко завърши с надлежно попълнена документация.
Reply

#59
Развитие по темата: Преди по-маклко от месец, отново ходих до Горна Баня, за настройка на ГИ (още беше в гаранция). И този път приеха проблема присърце. А именно- настройка в движение. Резултатът е в ниски и средни обороти сега колата върви повече отколкото на бензин (май ми се е прецакал някой датчик за бензина), а във високите 5000+ също се опитва да върви ама прекъсва Smile Разхода ми е 16л за 100км, но май е нормален при 14л за 100км бензин Smile И така остана само да оправя високите обороти, а това вече ще си го направя сам (значи програмата за настройка тръгва и на лаптоп, като се сложи една програмка за виртуални СОМ портове). За техническата част: оправих си капака на ДВГ, боядисах го, преместих си бутона на удобно за мен място и остана само капака на резервната гума, но и него ще оправя (ще измисля нещо с новия проект за музиката).
Reply

#60
Колеги, преди седмица щях да падна от смях! Година и половина ходя насам-натам за настрайка на ГИ, търся кабели и софтуер, мъча се сам и накрая какво се оказва? Ми то моят ГИ никога не е бил в състояние да се настрои! Защо? Ми защото големите майстори са ми сложили по-малки дюзи Confusedhock: И то не само са ги сложили, ами те са били по-големи, след това са ги наварили и са ги разпробили наново :minigun: (говорим си за калиброван отвор, който е бил меко казано прецакан). Ефекта е че този двигател никога нямаше да може да вдигне обороти над 5000. Просто няма време да си засмуче необходимото му количество газ. Сега съм с по-големи дюзи и леко намалено налягане от изпарителя, колата върви доста по-леко (дори с климатик) харчи 8,7л смесен разход (с 3ма души, багаж и често пускане на климатика),градско още нямам представа. Е все още не е като на бензин, но вече има надежда за край на тази епопея SmileSmileSmile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)