The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
В търсене на истината за ГИ

#81
Благодаря, във форумите преди всичко трябва да сме позитивни и да се уважаваме взаимно, и никога да не забравяме че не всички хора са лоши, а БГ е малка и почти всички се познаваме или сме далечни роднини ! :wink: :wink: :wink:
Един виц.....мутреса звъни на приятелка......коте моя има рожден ден, незнам кво да му взема.....ами как кво, вземи му BMW-то бе ? :wink: :wink: :wink:
Още един....в кой град можеш да изпреварваш в насрещното и да те ударят отзад.....ами само в Перник ! :wink: :wink: :wink:
Сервиз за монтаж на газов инжекцион.
Reply

#82
То вече може да те ударят челно, докато си караш по тротоара..... Big Grin
Reply

#83
С интерес изчетох и 4те страници от темата, защото от 3-4 седмици ровя из интернет за ГИ-та и това да е максимум 3тото негативно мнение, което виждам за Еурогаз. (което е нищо в сравнение с армадата недоволни от Фобос-Долни Богров примерно). За сметка на това беше най фрапиращото от тях. Евала на господина от Еврогаз, че се включи по темата, а не се покри (както става по принцип).
И понеже събирам мнения за това какво ГИ да си сложа бих желал да попитам: С какво ГИ-тата на БСМ (Бардолини и Каргаз) са по добри (или съответно по лоши) от алтернативите на Фобос и Изиджет. Сравними са поне ценово. Попитах обратния въпрос г-н Вендов (Фобос) и ще ми е интересно да сравня мненията за себе си. Мисля, че ще има полза за хора, които за в бъдеще търсят ГИ за автомобила си.
Reply

#84
Ами, най добре, вече съфорумника от Eurogas, да ти обясни за Бардолинито. Иначе из интернет има доста подробни описания и на фобос и на бардолини, разтърси се. Като цяло са почти еднакви, не мисля че има сериозна концептуална разлика (това ще го кажат по-запознати от мен). До колкото знам фобоса има функция за превключване на режимите, нормален, икономичен, спортен, което моята го няма. Въпросът е колко ще я ползваш тази екстра. Скоро четох в сайта на БСМ, за някаква нова рейка (сметам ако при мен проблема е там, да я сменя с нея), която била по-добра от много други. Мисля че принципно можеш да комбинираш всякакви рейки и глави (за изпарителя не съм сигурен) с всеки компютър. Разпитай, кои са най-читавите, компоненти и ползвай тях. Аз като ми слагаха газовата, не бях много информиран и може би там ми е грешката.
Reply

#85
Аз като критика към бардолинито чух, че слагали "евтините RAIL и Valtek" инжектори и рейка. Това е от писмо от Фобос.
Reply

#86
Както виждаш аз съм с rail. Ти ако искаш други, можеш да си кажеш. А от фобос какви слагат?
Reply

#87
Значи първо за негативните мнения за нас, някой от тях......като това в Дир бг са пълни абсурди и несъстояли се събития, но ако сметнем че работим от 12 години и сме монтирали наистина хиляди автомобили......всъщност какъв е процента на недоволните, освен това да не забравяме че само този който нищо не прави не може да сгреши ? :wink: :wink: :wink:


За Фобос или добро или нищо, с Иво Вендов сме приятели и се уважаваме, хубава си му е системата, аз лично от години работя и твърдо предпочитам БСМ, личните ми коли са с Бардолини, доволен съм от здравината на тази система !


За рейките РАЙЛ....много са добри и са гарантирано оригинални италиански както при Фобус така и при БСМ, двете компании използват съвсем еднакви рейки за масова употреба, 98% от монтажите се правят с РАЙЛ модел АПАЧИ, дуракоустойчиви и изкарват много повече километри от всички останали в този ценови клас, на всичките си лични коли караме с такива, и аз и моите момчета, както и всички лични коли в БСМ.


У нас болката е мръсната газ, има сто вида примеси, смоли, катрани, тежки фракции, абе каквото се сетиш, от там идват всички болки със рейките, и няма значение дали са РАЙЛ,ВАЛТЕК, КЕЙХИН, или МАТРИКС които са два пъти по-скъпи.....всички дават ядове като ги полепи смола и ги оставиш да изстинат, смолата залепва буталцата и първото преминаване сутрин от бензин на газ е затруднено !


Напоследък има газ която разяжда мембраните и дори нови ги прави на парцали.....има тема тукhttp://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Boa...sb=5&part= и аз имам няколко такива случая с чисто нови уредби, представете си какво им е на гумичките в рейката....и как няма да правят проблеми ??? :wink: :wink: :wink:
Сервиз за монтаж на газов инжекцион.
Reply

#88
И на мен са ми казали да не сипвам от тази газ Wink.
Днес ходих до BSM и след като Христо Василев ме нахока, че съм се карал с колегата от Eurogas SmileSmile, погледна системата.
Когато му разказах, какво точно се случва с колата, той каза че най-вероятно, при прехвърлянето рейката е доста студена и за това прави проблеми. И друг път са имали такива случай. Повиши температурата за превключване и сега чакам до утре сутринта да видя какъв ще е ефекта. Ако пак няма подобрение, имало два варианта. Единият да пробваме с друга рейка, а другият да се монтира, нагревател на рейката. Мое лично мнение е че е по-добре да си сложа нагревателя и да забравя за проблема.
До колкото разбрах турските рейки били копие на Рейла, но буталата и леглата им били никелирани, което означава че няма да се износват. И ото тук мисълта ми е че може да си подменя само буталата, или да изчакак докато от BSM не пуснат тяхната рейка и да я сменя цялата. А до тогава да си карам с Рейла и с нагревателчето Wink
Reply

#89
След като се уточниха нещата и е заровена томахавката смятам, че е редно да се промени заглавието на темата в позитивен смисъл. Лично мнение :wink: .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#90
Томахавка не е имало, коментираме въпросите и търсим решение, клуба е много готин, прочетох доста неща за Волво, да ще се радвам ако се промени заглавието.....и ще почерпя при следващото събиране на клуба, а може и Волво да си купя ? :wink: :wink: :wink:


Това със нагревателя е чудесна идея, в БСМ имат оригинални нагревателчета на РАЙЛ, ако си сложиш този нагревател който е съвсем простичко устройство ще забравиш за всякакви проблеми с рейката и няма никаква нужда да сменяш и ремонтираш каквото и да е по нея, дори и в Швеция през зимата да отидеш пак няма да усетиш прехвърлянето от бензин на газ !!! :wink: :wink: :wink:
Сервиз за монтаж на газов инжекцион.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)