The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
МОТО ПФОЕ ПРОМЕНИ

#31
Добре де и тук има евтини турски части. В МП не дават турски. Не че ги защитавам.
Reply

#32
Добре де и тук има евтини турски части. В МП не дават турски. Не че ги защитавам.
Reply

#33
В скантек сащо са оригинални, но са по евтини. Скорошен пример - трябваше ми някакъв датчик за атмосферното налягане. От BOSCH го взех за около 120лв. в МП гонеше 300. Оказа се че този датчик МП го копуват от BOSCH и го продават с марка волво за двойна цена.
Reply

#34
В скантек сащо са оригинални, но са по евтини. Скорошен пример - трябваше ми някакъв датчик за атмосферното налягане. От BOSCH го взех за около 120лв. в МП гонеше 300. Оказа се че този датчик МП го копуват от BOSCH и го продават с марка волво за двойна цена.
Reply

#35
Още един пример:
MAF sensor за Volvo 2,5 TDI
Мото Пфое - 650лв.
Киров Бош - 260лв.

Оригиналният който смених си беше Бош.

ПП.Мнението ми:Дилърите са добри (МП-Бургас),Сервизът......не знам как да се изразя....хайде ще използвам думата некомпетентни
Reply

#36
От личен опит мога да кажа че основно става въпрос за две неща

1. В БГ цените на частите са надути до незнам къде (когато става въпрос за уж оригинални части от сервизи)
2. Услугата (труда) е в пъти по скъп и некачествен

Относно Оригинални и НЕоригинални части мога кажа как стоят нещата в ТР

1. Фирми които произвеждат части (да речем за Волво) по патент и с договор към фирмата Автопроизводител. Това са оригинални части.
2. Фирми които произвеждта части без патент и без договор към фирмата Автопроизводител. Това не са оригинални части.

За съжаление частите от втория тип са наводнили БГ пазара и се продават на цените оригиналните части.

Работата е прецакан и то яко.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)