The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo Bi-fuel

#11
Ето така изглежда масовото бъдеще ....
[Image: s80bifuel_schematic.jpg]
[Image: logoecohome6.png]
Skype - upi_ltd
Reply

#12
Ето така изглежда масовото бъдеще ....
[Image: s80bifuel_schematic.jpg]
[Image: logoecohome6.png]
Skype - upi_ltd
Reply

#13
Caesar Wrote:Ако продължавате така скоро ще се сбъдне една моя мечта - да дойда на сбирка на клуба със новозакупено волво ... Smile Smile Smile

ами хайде де, дано да е по скоро Smile
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#14
Caesar Wrote:Ако продължавате така скоро ще се сбъдне една моя мечта - да дойда на сбирка на клуба със новозакупено волво ... Smile Smile Smile

ами хайде де, дано да е по скоро Smile
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#15
Е де ги тия Бифюели?!?
НЕма.... Дайте да видимпоне един като предложение....
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#16
Е де ги тия Бифюели?!?
НЕма.... Дайте да видимпоне един като предложение....
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#17
Скоро се предлагаха едни изтормозени S80 BI-FUEL в Пловдив, ама май са отлетели.
Покупката на Волвото малко се поотложи, ама пак е на дневен ред... До края на лятото ми забраниха да карам по здравословни причини, така че не бързам съвсем със покупката... А дали Мото Пфое внасят BI-FUEL по заявка - мистерия....
[Image: logoecohome6.png]
Skype - upi_ltd
Reply

#18
Скоро се предлагаха едни изтормозени S80 BI-FUEL в Пловдив, ама май са отлетели.
Покупката на Волвото малко се поотложи, ама пак е на дневен ред... До края на лятото ми забраниха да карам по здравословни причини, така че не бързам съвсем със покупката... А дали Мото Пфое внасят BI-FUEL по заявка - мистерия....
[Image: logoecohome6.png]
Skype - upi_ltd
Reply

#19
Здравейте и от мен ! Искам да споделя с вас възхищението си от този страхотен автомобил ----- VOLVO S60 2.4 BI-FUEL автоматик
Снабдих се с него съвсем случаино преди месец и полоовина след като близо 3 месеца издирвах да си купя подходящия за мен автомобил! Избирайки между Мерцедесчета Б М В Хонди Мазди Сааб........ и след поредното ми ровичкане из autotrader.co.uk (май забравих да поясня, че живея в Лондон ),тъй като ми бе писнало от малката ми Мазда 323ф с която се побърквах по магистралите и полудявах от постоянната 1-2 в тррафиците
Та незнам какво точно да ви кажа но най-важното на ден ми се налага да изминавам до работа и обратно около 100тина мили и с тази газчица направо се родих сега планувам след ден два да нправя едно 10 дневно пътешествие из по-известните места на европа и крайна дестинация Пловдив.
та това е като за първи пост ...... и се надявам да има среща на ВОЛВО клуба докато съм си в БЪЛГАРИЯ за да разбера повече за този нов за мен и така известен с репутацията си АВТОМОБИЛ !!!!!
Reply

#20
Здравейте и от мен ! Искам да споделя с вас възхищението си от този страхотен автомобил ----- VOLVO S60 2.4 BI-FUEL автоматик
Снабдих се с него съвсем случаино преди месец и полоовина след като близо 3 месеца издирвах да си купя подходящия за мен автомобил! Избирайки между Мерцедесчета Б М В Хонди Мазди Сааб........ и след поредното ми ровичкане из autotrader.co.uk (май забравих да поясня, че живея в Лондон ),тъй като ми бе писнало от малката ми Мазда 323ф с която се побърквах по магистралите и полудявах от постоянната 1-2 в тррафиците
Та незнам какво точно да ви кажа но най-важното на ден ми се налага да изминавам до работа и обратно около 100тина мили и с тази газчица направо се родих сега планувам след ден два да нправя едно 10 дневно пътешествие из по-известните места на европа и крайна дестинация Пловдив.
та това е като за първи пост ...... и се надявам да има среща на ВОЛВО клуба докато съм си в БЪЛГАРИЯ за да разбера повече за този нов за мен и така известен с репутацията си АВТОМОБИЛ !!!!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)