This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo Bi-fuel
Аз също се интересувам от волво със заводска метанова/газова.
Имам един замисъл някъде след нова година д обновя возилцетоBig Grin
Конкретен модел не съм избрал, защото не знам кое се предлага с въпросната екстра.
Цитирай
Thanks given by:
Аз също се интересувам от волво със заводска метанова/газова.
Имам един замисъл някъде след нова година д обновя возилцетоBig Grin
Конкретен модел не съм избрал, защото не знам кое се предлага с въпросната екстра.
Цитирай
Thanks given by:
voodooHunter написа:А на нашите приятели от Мото Пфое не им ли е хрумнало да внасят и двугоривни Волва? Според мен биха избили рибата, ако внесат метанови...

Упорито ми отказват официален отговор по тази тема... Според мене не са подготвени откъм сервиз за Bi-fuel, затова и не внасят.

Иначе моделите с Bi-fuel са - S60, S80 и V70.
[Изображение: logoecohome6.png]
Skype - upi_ltd
Цитирай
Thanks given by:
voodooHunter написа:А на нашите приятели от Мото Пфое не им ли е хрумнало да внасят и двугоривни Волва? Според мен биха избили рибата, ако внесат метанови...

Упорито ми отказват официален отговор по тази тема... Според мене не са подготвени откъм сервиз за Bi-fuel, затова и не внасят.

Иначе моделите с Bi-fuel са - S60, S80 и V70.
Skype - upi_ltd
Цитирай
Thanks given by:
Здравейте,
от два месеца имам S80 Bi-fuel, мисля, че е едно от "изтормозените" (както казва Ceaser). Предполага никой не очаква кола на 6 години да няма забележки, но смяна на накладки, масло и боядисване на една драскотина са пренебрежимо малки.
До сега съм изминал над 6000 км и мога да кажа само суперлативи за колата. Big Grin
Цитирай
Thanks given by:
Здравейте,
от два месеца имам S80 Bi-fuel, мисля, че е едно от "изтормозените" (както казва Ceaser). Предполага никой не очаква кола на 6 години да няма забележки, но смяна на накладки, масло и боядисване на една драскотина са пренебрежимо малки.
До сега съм изминал над 6000 км и мога да кажа само суперлативи за колата. Big Grin
Цитирай
Thanks given by:
Забравих да допълня, че предния собственик е ползвал услугите на МП Пловдив, но се оказа, че не са се справяли добре, за което си признаха в последствие. Според упътванията за колата и VADIS няма нищо сложно при поддръжката, стига да не попаднеш при аматьори.
Цитирай
Thanks given by:
Забравих да допълня, че предния собственик е ползвал услугите на МП Пловдив, но се оказа, че не са се справяли добре, за което си признаха в последствие. Според упътванията за колата и VADIS няма нищо сложно при поддръжката, стига да не попаднеш при аматьори.
Цитирай
Thanks given by:
petyrcho написа:Забравих да допълня, че предния собственик е ползвал услугите на МП Пловдив, но се оказа, че не са се справяли добре, за което си признаха в последствие. Според упътванията за колата и VADIS няма нищо сложно при поддръжката, стига да не попаднеш при аматьори.

Да, за същите коли става въпрос. А тва за аматьорите е повсеместна болест, за жалост....
Skype - upi_ltd
Цитирай
Thanks given by:
petyrcho написа:Забравих да допълня, че предния собственик е ползвал услугите на МП Пловдив, но се оказа, че не са се справяли добре, за което си признаха в последствие. Според упътванията за колата и VADIS няма нищо сложно при поддръжката, стига да не попаднеш при аматьори.

Да, за същите коли става въпрос. А тва за аматьорите е повсеместна болест, за жалост....
Skype - upi_ltd
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)