The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
АВТОМАТИКА ... нещо ми се прецака. Оправен е: за ок. 1000 лв

#11
Здравей Бойко!

Неприятно усещане...! :evil: В събота го преживях почти същото:
Тръгвам да свърша малко работа с колата и като подам газ - тресе, прекъсва. Пробвах различните режими, зимен, спорт - същата история. Само на задна - нямаше проблем. Притесних се да не ме остави по път и обратен завой и се прибрах криво-ляво. Като си работи на място - няма никакво прекъсване. Реших, че най-вероятно при тези смптоми е нещо по автоматика.
Направо ми се развали настроението ...Confusedhock:
В неделя дойде брат ми да я поогледаме. Отварям капака паля я, форсирам, покарах напред - назад и пак на място. Като натиснах капака над радиатора - двигателя разтресе и колата угасна. Пак паля - пак натискам капака - колата угасва...
Оказа се, че се е разпоило едно кабелче към датчик закрепен зад радиатора на колата, която е над него. Свързах го и нещата се оправиха.

Пожелавам ти и ти леко и лесно да се резминеш.Smile

Пиша всичко това за да споделя и още един адрес за ремонт на АСК. /В събота вече бях преровил ИТ и се чудех къде да я водя моята/.
Във форума на АУДИ хвалеха Недко Стефанов. Сервиза му се намира нзад бл. 379 на ул. "Зайчар". Тел. 9281650, 0888519543, 0889334922.
http://www.avtomatik.hit.bg/kontakt.html
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#12
Здравей Бойко!

Неприятно усещане...! :evil: В събота го преживях почти същото:
Тръгвам да свърша малко работа с колата и като подам газ - тресе, прекъсва. Пробвах различните режими, зимен, спорт - същата история. Само на задна - нямаше проблем. Притесних се да не ме остави по път и обратен завой и се прибрах криво-ляво. Като си работи на място - няма никакво прекъсване. Реших, че най-вероятно при тези смптоми е нещо по автоматика.
Направо ми се развали настроението ...Confusedhock:
В неделя дойде брат ми да я поогледаме. Отварям капака паля я, форсирам, покарах напред - назад и пак на място. Като натиснах капака над радиатора - двигателя разтресе и колата угасна. Пак паля - пак натискам капака - колата угасва...
Оказа се, че се е разпоило едно кабелче към датчик закрепен зад радиатора на колата, която е над него. Свързах го и нещата се оправиха.

Пожелавам ти и ти леко и лесно да се резминеш.Smile

Пиша всичко това за да споделя и още един адрес за ремонт на АСК. /В събота вече бях преровил ИТ и се чудех къде да я водя моята/.
Във форума на АУДИ хвалеха Недко Стефанов. Сервиза му се намира нзад бл. 379 на ул. "Зайчар". Тел. 9281650, 0888519543, 0889334922.
http://www.avtomatik.hit.bg/kontakt.html
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#13
Не разбрах точно за кой модел Волво става въпрос, но ми се струва че е 850?! Така ли е? Симптомите ми напомнят за проблем, който баща ми имаше с неговото такова.Аз също имам автоматик, но 940. Имам какво да разкажа за евентуалните разходи, които би могъл да имаш, но по-добре да не те стряскам. Истината е че Джемини не са лош сервиз, но аз имам отлични препоръки за Сервиза на Недко Стефанов, за който колегата спомена. Мисля че там ще е малко по-евтино отколкото в Джемини и услугата ще е на доста добро ниво.
Познавам и хора в Джемини и ако ти се налага някакво съдеиствие съм насреща, но ще се повторя че на ул."Зайчар" може би е по-добрият вариант.
Успех!
Reply

#14
Не разбрах точно за кой модел Волво става въпрос, но ми се струва че е 850?! Така ли е? Симптомите ми напомнят за проблем, който баща ми имаше с неговото такова.Аз също имам автоматик, но 940. Имам какво да разкажа за евентуалните разходи, които би могъл да имаш, но по-добре да не те стряскам. Истината е че Джемини не са лош сервиз, но аз имам отлични препоръки за Сервиза на Недко Стефанов, за който колегата спомена. Мисля че там ще е малко по-евтино отколкото в Джемини и услугата ще е на доста добро ниво.
Познавам и хора в Джемини и ако ти се налага някакво съдеиствие съм насреща, но ще се повторя че на ул."Зайчар" може би е по-добрият вариант.
Успех!
Reply

#15
А бе това Джемини не беше ли някаква гей организация Big Grin
Ми да, като написах в гугъл Джемини и ми даде това:

"Българската гей организация "Джемини" - бъди част от живота си!" Big Grin

Ей, тоя Бойч-о пак се уреди Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Сега малко по-сериозно, щото колкото и излишни пари да имаш, като не знаеш какво те чака си е напечено Smile

Не знам къде са тия Джемини, но от много хора (които са ходили и все добри отзиви ми дават) знам един сервиз за АСК над Хладилника по Черни Връх,посока Драгалевци, на около 200м. от кръстовището със "Сребърна" отдясно. Обаче не им знам името, така че ако някой ги знае да подскаже на Бойч-о да провери и там за "оферта"

Айде късмет и дано е нещо като на Събин,че иначе кофти...
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#16
А бе това Джемини не беше ли някаква гей организация Big Grin
Ми да, като написах в гугъл Джемини и ми даде това:

"Българската гей организация "Джемини" - бъди част от живота си!" Big Grin

Ей, тоя Бойч-о пак се уреди Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Сега малко по-сериозно, щото колкото и излишни пари да имаш, като не знаеш какво те чака си е напечено Smile

Не знам къде са тия Джемини, но от много хора (които са ходили и все добри отзиви ми дават) знам един сервиз за АСК над Хладилника по Черни Връх,посока Драгалевци, на около 200м. от кръстовището със "Сребърна" отдясно. Обаче не им знам името, така че ако някой ги знае да подскаже на Бойч-о да провери и там за "оферта"

Айде късмет и дано е нещо като на Събин,че иначе кофти...
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#17
Другари,...... Бойч и С.Б. :wink: , сега аз да ви кажа едно дребно приключение с моя робот.Сутрин се е слу4вало веднага след запалването ,спирачките да функционират все едно , че са без серво.Що е то???
Reply

#18
Другари,...... Бойч и С.Б. :wink: , сега аз да ви кажа едно дребно приключение с моя робот.Сутрин се е слу4вало веднага след запалването ,спирачките да функционират все едно , че са без серво.Що е то???


Attached Files
.pdf   SW.pdf (Size: 311.16 KB / Downloads: 2)
Reply

#19
Леле ......написал съм "слу4вало" СЪС 4!!!! Младея или капитулирах патриотично???Това беше втората загадка????
Reply

#20
Леле ......написал съм "слу4вало" СЪС 4!!!! Младея или капитулирах патриотично???Това беше втората загадка????
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)