The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Звук от предницата на 850

#11
Имам същия проблем. При напълно навит волан обикновенно при обратен завой с повече газ се чува щракане от предницата. Прегледах колата в сервиз- нищо! Не знаят от какво е. В МОТО ПФОЕ пък казаха, че била о.к. по окачването.?

Б.
Reply

#12
Имам същия проблем. При напълно навит волан обикновенно при обратен завой с повече газ се чува щракане от предницата. Прегледах колата в сервиз- нищо! Не знаят от какво е. В МОТО ПФОЕ пък казаха, че била о.к. по окачването.?

Б.
Reply

#13
Брато, от биалетките или от тампона на стабилизилащата щанга е.
Установих го, но няма да бързам да ги сменям.

Имам колата от една седмица и два пъти двигателя изгасва.

Първия път, докато чаках дълго на светофар в режим D на автоматика и натисната спирачка съответно.

Втория път, докато карах с 40-50 км/ч и 1800 оборота, мотора изведнъж изгасна и колата продължи, като на свободна.

Някой имали представа на какво се дължи изгасването на мотора?
Reply

#14
Брато, от биалетките или от тампона на стабилизилащата щанга е.
Установих го, но няма да бързам да ги сменям.

Имам колата от една седмица и два пъти двигателя изгасва.

Първия път, докато чаках дълго на светофар в режим D на автоматика и натисната спирачка съответно.

Втория път, докато карах с 40-50 км/ч и 1800 оборота, мотора изведнъж изгасна и колата продължи, като на свободна.

Някой имали представа на какво се дължи изгасването на мотора?
Reply

#15
volvo 850 Wrote:Някой имали представа на какво се дължи изгасването на мотора?

Слаби ел. връзки.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#16
volvo 850 Wrote:Някой имали представа на какво се дължи изгасването на мотора?

Слаби ел. връзки.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#17
Кои кабели да прегледам?
Reply

#18
Кои кабели да прегледам?
Reply

#19
gadnia_metal следварително каза:

Quote:бойко пак прескачаш и не четеш. човекът е в щатите и по това време му е време да пише, а ти кви ги вършиш, че не спиш или пиеш
:twisted:
Гади, като смъмрих човека и той се издаде, че е от Юнайтед Стейдс - всъщност искаше да се защити, че не е във форума защото е пиян ... :wink: /към 4 и 20-есе беше анонимен! :evil: /

Нейсе!

Радвам се обаче, че хората от Щатите разчитат на фенско Клубно рамо и мнение по конкретни въпроси!

А аз какво правех в сайта по онова време ли?...

Ами както се оказва - явно съм уреждал на Жоро Терзиев да отвори клон на магазина в Щатите, с оглед разрастващата се фенско-клубва маса! :roll: :twisted:

Истината е, че ровех в нета за разни информации за Автоматични Скоростни кутии /АСК/, и докато се обърна ... станало сабахле... :oops:

Кво да ти кажа, Гадурия - нещо сън не ме хваща ... докато не си оправя проблема с АСК-то, макар че вече станах горд собственик на немска АСК,... закачена за цяло Volvo 850 GLE, 93 г., при това червена на цвят!

GT1-то ми помогна с напазаруването и аз тъпкано ще му върна, например: получава клон в Америка :roll: :oops: :wink: /някой му викат чеп... :oops: :oops: :oops: /

Остава да дойде АСК-то ми и до Българско. В момента е в Германия/ D-94081/ в град Fürstenzell на адрес: Bahnhofstrasse 34a при фрау Deininger Maria.
И си го гледкам само на снимка.
Ето виж го и ти:

П.П.

volvo 850, оспамих ти темата, ама ти не се коси! Big Grin
Ние тука сме си така ... извратени по лиричните отклонения... :oops:

Quote:Лесно ли излизат от втулките на носача?
Лесно, стига да си с подходящия инструмент, ако сам се бъхташ ...

Quote:Някой имали представа на какво се дължи изгасването на мотора?
Макар че на този прост въпрос, имаш и уникално добър отговор, трябва да ти кажа, че за гасненето на двигателя е добре всъщност да отидеш на една диагностика с разчитане кодовете - от какво точно се оплаква колата. Защото другото извинявай ама си е гаданене на ръка...
Докато въоръжен с този списък от несъответствия - по бързо и по-лесно може да се пребориш. И може да е наистина нещо простичко.
На тази тема има доста препратки тук във форума, но ще ти подам тази за Хайнеса, защото вътре има и описание на всеки код - какъв проблем значи...
Там поразрови в съответния раздел - кодовете са дадени, но първо си чуй какво се оплаква колата и ги запиши /кодовете/ и после прочети /какво значат/. Чак тогава следват поетапните ... дано са дребни ремонти!

Ето и Хайнеса да си го дръпнеш: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoclub-bg.com/850/">http://www.volvoclub-bg.com/850/</a><!-- m -->

Успех, американо ... :lol:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#20
gadnia_metal следварително каза:

Quote:бойко пак прескачаш и не четеш. човекът е в щатите и по това време му е време да пише, а ти кви ги вършиш, че не спиш или пиеш
:twisted:
Гади, като смъмрих човека и той се издаде, че е от Юнайтед Стейдс - всъщност искаше да се защити, че не е във форума защото е пиян ... :wink: /към 4 и 20-есе беше анонимен! :evil: /

Нейсе!

Радвам се обаче, че хората от Щатите разчитат на фенско Клубно рамо и мнение по конкретни въпроси!

А аз какво правех в сайта по онова време ли?...

Ами както се оказва - явно съм уреждал на Жоро Терзиев да отвори клон на магазина в Щатите, с оглед разрастващата се фенско-клубва маса! :roll: :twisted:

Истината е, че ровех в нета за разни информации за Автоматични Скоростни кутии /АСК/, и докато се обърна ... станало сабахле... :oops:

Кво да ти кажа, Гадурия - нещо сън не ме хваща ... докато не си оправя проблема с АСК-то, макар че вече станах горд собственик на немска АСК,... закачена за цяло Volvo 850 GLE, 93 г., при това червена на цвят!

GT1-то ми помогна с напазаруването и аз тъпкано ще му върна, например: получава клон в Америка :roll: :oops: :wink: /някой му викат чеп... :oops: :oops: :oops: /

Остава да дойде АСК-то ми и до Българско. В момента е в Германия/ D-94081/ в град Fürstenzell на адрес: Bahnhofstrasse 34a при фрау Deininger Maria.
И си го гледкам само на снимка.
Ето виж го и ти:

П.П.

volvo 850, оспамих ти темата, ама ти не се коси! Big Grin
Ние тука сме си така ... извратени по лиричните отклонения... :oops:

Quote:Лесно ли излизат от втулките на носача?
Лесно, стига да си с подходящия инструмент, ако сам се бъхташ ...

Quote:Някой имали представа на какво се дължи изгасването на мотора?
Макар че на този прост въпрос, имаш и уникално добър отговор, трябва да ти кажа, че за гасненето на двигателя е добре всъщност да отидеш на една диагностика с разчитане кодовете - от какво точно се оплаква колата. Защото другото извинявай ама си е гаданене на ръка...
Докато въоръжен с този списък от несъответствия - по бързо и по-лесно може да се пребориш. И може да е наистина нещо простичко.
На тази тема има доста препратки тук във форума, но ще ти подам тази за Хайнеса, защото вътре има и описание на всеки код - какъв проблем значи...
Там поразрови в съответния раздел - кодовете са дадени, но първо си чуй какво се оплаква колата и ги запиши /кодовете/ и после прочети /какво значат/. Чак тогава следват поетапните ... дано са дребни ремонти!

Ето и Хайнеса да си го дръпнеш: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoclub-bg.com/850/">http://www.volvoclub-bg.com/850/</a><!-- m -->

Успех, американо ... :lol:


Attached Files Thumbnail(s)
   
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)