The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Капачка за резервоар?

#1
Имам един въпросТ Smile Възможно ли е да се заключва капачката за резервоара на 850-тката? И откъде да купя нова, ако не става с оригиналната. Че се разхождат хора с маркучи из квартала, и не е зле да се подсигуря. Confusedhock:
Reply

#2
Имам един въпросТ Smile Възможно ли е да се заключва капачката за резервоара на 850-тката? И откъде да купя нова, ако не става с оригиналната. Че се разхождат хора с маркучи из квартала, и не е зле да се подсигуря. Confusedhock:
Reply

#3
Поне при мене се заключва с централното ......
[Image: volvo.jpg]
Reply

#4
Поне при мене се заключва с централното ......
[Image: volvo.jpg]
Reply

#5
derwin Wrote:Поне при мене се заключва с централното ......
също

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#6
derwin Wrote:Поне при мене се заключва с централното ......
също

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#7
Quote:Поне при мене се заключва с централното ......

Хмм. При мен не става. Днес пробвах да я отвинтя с пуснато централно. И успях. Big Grin

Нещо може ли да се направи? :?:
Reply

#8
Quote:Поне при мене се заключва с централното ......

Хмм. При мен не става. Днес пробвах да я отвинтя с пуснато централно. И успях. Big Grin

Нещо може ли да се направи? :?:
Reply

#9
говорите за различни капачки Big Grin
с централното се заключва ламаринения капак от вън. Колкото до капачката на гърлото на резервоара би трябвало да може да се заключва. Моята беше тип тапа, само се слагаше без даже и да се навива. Сега на в70 е на винт, но пак не се заключва. Можеш да си я смениш винаги, стига да си пасне на резбата, но ще трябва да имаш един ключ повече с теб.
А дали има такива които се отключват с ключа на колата не мога да кажа. Не е изключено да са обикновени тъй като се заключва горния капак и хората са решили, че е достатъчно. Просто не са знаели за България Confusedhock:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#10
говорите за различни капачки Big Grin
с централното се заключва ламаринения капак от вън. Колкото до капачката на гърлото на резервоара би трябвало да може да се заключва. Моята беше тип тапа, само се слагаше без даже и да се навива. Сега на в70 е на винт, но пак не се заключва. Можеш да си я смениш винаги, стига да си пасне на резбата, но ще трябва да имаш един ключ повече с теб.
А дали има такива които се отключват с ключа на колата не мога да кажа. Не е изключено да са обикновени тъй като се заключва горния капак и хората са решили, че е достатъчно. Просто не са знаели за България Confusedhock:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)