The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво на три вида гориво

#1
Искам да споделя с вас нещо, което не бях виждал до сега, а и честно казано не съм си го и помислял. В понеделник отивам при газаджията да се взема колата, т.к. и монтирах газова уредба (но това в друга тема) и пред сервиза видях да стои една 460-ка. Докато оглеждах какво е измайсторил майстора по колата ми, при мен дойде колегата с другото Волво и се заговорихме от къде намирам части за колата, т.к. неговата я взел съвсем скоро. Аз реших, че е дошъл да си монтира уредба и го попитах. Той отговори, че колата си има. И тук вече стана интересно - на въпросът ми "газова ли?" той ми отговори "и метанова", при което аз направо онемях. Оказа се, че предишният собственик е монтирал метанова уредба и за предвижване до метан станцията когато му свърши метана си е сложил газова :lol: :o :roll: . Съжалявам, че нямах повече време да разуча каква точно е колата (имам в предвид с какъв двигател и т.н.). От тук нататък оставям мненията и коментарите на вас. Дано не съм Ви подразнил с дългият си пост.
VOLVO 460 1,7 Turbo 91г. 120HP, вече на газ
Reply

#2
Искам да споделя с вас нещо, което не бях виждал до сега, а и честно казано не съм си го и помислял. В понеделник отивам при газаджията да се взема колата, т.к. и монтирах газова уредба (но това в друга тема) и пред сервиза видях да стои една 460-ка. Докато оглеждах какво е измайсторил майстора по колата ми, при мен дойде колегата с другото Волво и се заговорихме от къде намирам части за колата, т.к. неговата я взел съвсем скоро. Аз реших, че е дошъл да си монтира уредба и го попитах. Той отговори, че колата си има. И тук вече стана интересно - на въпросът ми "газова ли?" той ми отговори "и метанова", при което аз направо онемях. Оказа се, че предишният собственик е монтирал метанова уредба и за предвижване до метан станцията когато му свърши метана си е сложил газова :lol: :o :roll: . Съжалявам, че нямах повече време да разуча каква точно е колата (имам в предвид с какъв двигател и т.н.). От тук нататък оставям мненията и коментарите на вас. Дано не съм Ви подразнил с дългият си пост.
VOLVO 460 1,7 Turbo 91г. 120HP, вече на газ
Reply

#3
Да слага тиранти и в града където види жици на тролей да се закача. :roll:
Reply

#4
Да слага тиранти и в града където види жици на тролей да се закача. :roll:
Reply

#5
Разни хора, разни идеали :cussing:
Reply

#6
Разни хора, разни идеали :cussing:
Reply

#7
Antonii Wrote:Разни хора, разни идеали :cussing:
че тя и обикновената газова си работи на метан..
само че при метана налягането е по голямо
вероятно си е сложил бутилка от туристическото котлонче -с троиник към метановата уредба- :lol:
460
Reply

#8
Antonii Wrote:Разни хора, разни идеали :cussing:
че тя и обикновената газова си работи на метан..
само че при метана налягането е по голямо
вероятно си е сложил бутилка от туристическото котлонче -с троиник към метановата уредба- :lol:
460
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)