The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moto pfohe

На вашите услуги :wink:

здравей колега,имам един въпрос към теб. Нормално ли е при включен климатроник оборотите на празен ход да се вдигат до 2.500-3000 за около 10 секунди и после пак да падат и при следващият светофар пак да ръмжи толкова много,то и помежду смяната на скоростите пак държи високи обороти. а по между другото като пусна парното без климатроник и като го сложа да духа на стъклото,той се включва на момента,та е за модела ли или? колата е волво s40 1.8 122 коня,води се някакъв фейс лифт,понеже има 4ел стъкла на шофиорското място и е със кристални фарове а е 2000г по талон,само че ми като си взимам части за него по рамата не ми стават ,а тези който ми трябват на мен са за след 2000г. Благодаря ти предварително!
волво S40 2000г,1.8 ,122 коня

spas aleksov Wrote:здравей колега,имам един въпрос към теб. Нормално ли е при включен климатроник оборотите на празен ход да ................. Благодаря ти предварително!

Спасе,
АДМИНИСТРАТОРЪТ е написал ясно и точно в първия пост на тази страница КЪДЕ да си задавате ВЕЧЕ въпросите към Роби!

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=13947" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=8&t=13947</a><!-- l -->
:wink:

Тази тема ОСТАВА ЗА ПОХВАЛИ И ОПЛАКВАНИЯ за/от Мото Пфое :!: :!: :!:

Искам и аз да кажа колко съм доволен от добрата и лесно обяснена информация (по телефона) от Роби. Така огромният ми проблем с шофьорския колан, се оправи и разясни за 9 мин разговор.

Евала на колегата Big Grin
Volvo S40 1.9TD 98'

Ами защо не го взе някой Роби със себе си на националната в Трявна...
Ааамаха! :evil:
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!

tonyfireman Wrote:Ами защо не го взе някой Роби със себе си на националната в Трявна...
Ааамаха! :evil:
Е остава и в малкото му свободно време да го занимаваме с volvo. По цял ден това му е на главата... дори и днес го "черпих" един джип за закуска Big Grin
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]

Благодаря на Роби.Имах проблем с теч на гориво от към резервоара, но не знаех от къде.А и това се случи когато бях на път към София.Обадих му се още вечерта.На другия ден Роби откри проблема за 5 минути .Благодаря му за тая сърдечност която има
Човек цял живот се учи . . .


[Image: ab250839.gif]

Благодаря на Роби. Вчера звъннах да питам за следния проблем: разкачах минусовия полюс на акумулатора и прозорците бяха свалени до долу. При закачане обратно, не работеше автоматично сваляне и качване на прозореца, а решението беше: вдигане на прозореца до горе и задържане за 2-3 сек на бутона, пускане за 1 сек и задържане пак за 2-3 сек. Така се калибрирал горна точка, всичко се оправи. Сърдечно благодаря Роби!

Благодарности и от мен Роби!
Всичко беше уредено предварително, пълно съдействие и от колегите ти. Мисля, че благодарение на теб Клон "Люлин" на Moto Pfohe ще стане клон на годината! Още веднъж за подробните обяснения, проблема с вратата е наистина от релето. Наздраве!!!
Желая ти много здраве и късмет!!!
V 40 1.9tdi 95k.c. 2000г. D4192T2>>>> S60 D5 163k.c. 2002г.D5244T

dimsa Wrote:Благодарности и от мен Роби!
Всичко беше уредено предварително, пълно съдействие и от колегите ти. Мисля, че благодарение на теб Клон "Люлин" на Moto Pfohe ще стане клон на годината! Още веднъж за подробните обяснения, проблема с вратата е наистина от релето. Наздраве!!!
Желая ти много здраве и късмет!!!
Всичко е добре когато свършва добре.Успех. :wink:



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)