The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moto pfohe

#1
Здравейте всички.Аз съм нов тук,за съжаление на някой от Moto Phoe,което толкова мразите.
Ще се опитам обаче да ви помагам.Занимавам се с диагностика,така че който иска да пита,ако мога ще помогна

Zdravei te vsichki.Az sam nov tuk,za sajalenie na njakoi sam ot Moto Phoe,koeto tolkova mrazite.Shte se opitam obache da vi pomagam.Zanimavam se s diagnostikata,tak che koito iska neka pita,ako moga shte pomogna.

#2
Здравейте всички.Аз съм нов тук,за съжаление на някой от Moto Phoe,което толкова мразите.
Ще се опитам обаче да ви помагам.Занимавам се с диагностика,така че който иска да пита,ако мога ще помогна

Zdravei te vsichki.Az sam nov tuk,za sajalenie na njakoi sam ot Moto Phoe,koeto tolkova mrazite.Shte se opitam obache da vi pomagam.Zanimavam se s diagnostikata,tak che koito iska neka pita,ako moga shte pomogna.

#3
Здрасти,
"Любовта" към МП е просто взаимна - като гледам какви ценички ни спускат, как да не отговориш с взаимност.
А сега сериозно- смяна на езика на компютъра на ХС90 - как става и горе-долу колко струва-
В момента съм на италиански, много по-комфортно бих се чувствал с английски.
Only the Best is good enough - YES!

#4
Здрасти,
"Любовта" към МП е просто взаимна - като гледам какви ценички ни спускат, как да не отговориш с взаимност.
А сега сериозно- смяна на езика на компютъра на ХС90 - как става и горе-долу колко струва-
В момента съм на италиански, много по-комфортно бих се чувствал с английски.
Only the Best is good enough - YES!

#5
Tony Wolf Wrote:Здрасти,
"Любовта" към МП е просто взаимна - като гледам какви ценички ни спускат, как да не отговориш с взаимност.
А сега сериозно- смяна на езика на компютъра на ХС90 - как става и горе-долу колко струва-
В момента съм на италиански, много по-комфортно бих се чувствал с английски.

Същия въпрос но за S80, кажи дали е възможно и как става.
Със сигурност ще има доста желаещи
Нещата, които приличат на други неща, често пъти приличат на другите неща повече от самите неща - всеизвестен факт!

Volvo S80 2.0T - 1999 г. за душата
Audi 80 1.8 за жената
BMW 316 служебно
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.save-darina.org">www.save-darina.org</a><!-- w -->

#6
Tony Wolf Wrote:Здрасти,
"Любовта" към МП е просто взаимна - като гледам какви ценички ни спускат, как да не отговориш с взаимност.
А сега сериозно- смяна на езика на компютъра на ХС90 - как става и горе-долу колко струва-
В момента съм на италиански, много по-комфортно бих се чувствал с английски.

Същия въпрос но за S80, кажи дали е възможно и как става.
Със сигурност ще има доста желаещи
Нещата, които приличат на други неща, често пъти приличат на другите неща повече от самите неща - всеизвестен факт!

Volvo S80 2.0T - 1999 г. за душата
Audi 80 1.8 за жената
BMW 316 служебно
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.save-darina.org">www.save-darina.org</a><!-- w -->

#7
Виж ми темата, по твоята част е и ако имаш идея сподели -> http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=4996.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.

#8
Виж ми темата, по твоята част е и ако имаш идея сподели -> http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=4996.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.

#9
За S60,S80,XC70,XC90,S40(2004) със software(за около 60 лв.)
за около 15мин.по цени на Moto Phoe около 50лв на час.
За съжаление volvo се програмира on-line и всеки software се заплаща.

#10
За S60,S80,XC70,XC90,S40(2004) със software(за около 60 лв.)
за около 15мин.по цени на Moto Phoe около 50лв на час.
За съжаление volvo се програмира on-line и всеки software се заплаща.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)