The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
volvo s40 1.6 d2 съвет

#1
Здравейте!

Търсих из форума , но не успях да намеря тема за този автомобил

Тъй като съм в процес на търсене на нов ( употребяван Smile ) автомобил ми предлагат следният : volvo s40 1.6 d2 от Германия на около 150К км , 2010 година.

Търсих в интернет и намерих положителни ревюта на този двигате( най-вече от страна на икономичнос) , но много бих се радвал ако има някой в този форум , който притежава такъв автомобил ,за да може да ми даде повече информация относно + и -.

Какви ще са най-често срещаните повреди? Добър ли е мотор-а .. от какви така нарачени "детски болести " Smile страда?

Всякаква инфо , което може да ми дадете ще ми е от полза , защото автовозът тръгва в Петък и дотогава трябва да съм решил Smile
Reply

#2
Който каквото и да напише като мнение ще е безсмислено, ако си решил да я взимаш директно от автовоза. Според мен това е несериозно (без да се обиждаш), без да си я карал, диагностицирал или поне виждал на живо, да наринеш купчина пари. Доста хазартно Smile
Reply

#3
Колата, по ТТ данни е добра. Като изработка, материали, дизайн и пр. е по-добра от много други в класа си. За двигателя - добър и икономичен е, да, но по-добър от него е 2,0D -136 кс. мотора. За по-големите мотори не говоря, щом икономичността е на преден план. Иначе, колегата е прав за състоянието на всеки конкретен употребяван автомобил. Тук трябва да се гледа и преценява конкретно и внимателно.
S40 2,0D 2008
Reply

#4
Колега kkotsev, дай линк към обявата на колата за да можем да я видим и да се произнесем. Да дадем мнение.
Иначе този автомобил V40 хечбек е много грамотно направен. Нищо че е на платформата на Фокус.
На мен много ми допада и се оглеждам вече за него, а цялата палета дизелови двигатели все са добри.
1.6 на това малко купе му е предостатъчно. Икономинчно, пъргаво и бързо.
Карал съм такова модел 2012г. със старт/стоп система в Германия и останах приятно изненадан.
Yaşam için Volvo
Reply

#5
Murat S60 Wrote:Колега kkotsev, дай линк към обявата на колата за да можем да я видим и да се произнесем. Да дадем мнение.
Иначе този автомобил V40 хечбек е много грамотно направен. Нищо че е на платформата на Фокус.
На мен много ми допада и се оглеждам вече за него, а цялата палета дизелови двигатели все са добри.
1.6 на това малко купе му е предостатъчно. Икономинчно, пъргаво и бързо.
Карал съм такова модел 2012г. със старт/стоп система в Германия и останах приятно изненадан.
Оооо Мурат приятелю, как си? Бяхме се затъжили за теб, как е върви ли бизнеса, ще помагаш ли на клубни членове в беда или на такива опрели до твоята помощ на място, ех извинявай може би трябваше да си задам въпросите на ЛС. :oops:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)