The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
850 комби 2.0 турбо

#31
Колата е super!

Иначе относно радиатора- при мене изгърмя миналото лято. В един сервиз на Ботевградско шосе ми доставиха нов за около 250 лв. Не се сещам, колко ми взеха за сваляне на стария и монтаж на новия радиатор. В Мото- Пфое ми обявиха цена около 450 лв. Мотора ми е 2.0, 20 V

Б.
Reply

#32
Колата е super!

Иначе относно радиатора- при мене изгърмя миналото лято. В един сервиз на Ботевградско шосе ми доставиха нов за около 250 лв. Не се сещам, колко ми взеха за сваляне на стария и монтаж на новия радиатор. В Мото- Пфое ми обявиха цена около 450 лв. Мотора ми е 2.0, 20 V

Б.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#33
за "power"-a ами май не.
днес ходих до сл.бряг не вървеше волвенцето а харчеше като лудо.
Както споделих до скоро беше в сервиза на бош които е до кат.
и май нещо не са я отремонтирали както трябва.сменяха дебитомер,свещи и горивен филтър.
записал съм си час в мото пфое за утре ще видим кво става.

относно радиатора:
незнам на мен в мото пфое Варна ми взеха 700лв

ето една снимка за любителите на тунинга
Reply

#34
за "power"-a ами май не.
днес ходих до сл.бряг не вървеше волвенцето а харчеше като лудо.
Както споделих до скоро беше в сервиза на бош които е до кат.
и май нещо не са я отремонтирали както трябва.сменяха дебитомер,свещи и горивен филтър.
записал съм си час в мото пфое за утре ще видим кво става.

относно радиатора:
незнам на мен в мото пфое Варна ми взеха 700лв

ето една снимка за любителите на тунинга


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#35
Въпросат ми бе относно това , да ли Митцубишито бе по-пъргаво & по-приатно за каране ????
Reply

#36
Въпросат ми бе относно това , да ли Митцубишито бе по-пъргаво & по-приатно за каране ????
Reply

#37
ами да днес пак го карах.
определено 2.5 V образния с доста по леко купе е по пъргавичко
Reply

#38
ами да днес пак го карах.
определено 2.5 V образния с доста по леко купе е по пъргавичко
Reply

#39
Ама седалките са страшно неудобни, за извънградско шофиране не става много. Волво фор лайф това е, седлото е много по ергономично бих казал перфектно.
Reply

#40
Проблем, някой ако се сеща от какво е моля да помогне.
Преди да завали снежеца във Варна т.е. преди 4-5 дни.Качих се в колата запалих и шофирах до офиса който е на 5-7км , без никакви проблеми, загасих двигателя (слязох да си купя закуска, като време не повече от 30 мин.) реших да преместя автомобила понеже бях паркирал на лошо място.Завъртайки ключът всички светлини по таблото изгасват(като че ли дава на късо) не завърта нито стартера нито бензиновата помпа се чува да подкачва гориво, всичко що свети в колата изгасва.Помислих че акумулатора е свършил, повиках помощ (приятел с Опел Виваро) закачихме кабелите към неговия акумулатор- резултат никакъв пак същите симптоми, кабелите загряват и нищо друго не се случва, появи се някакъв човечец който каза че стартера е "залепнал"(каквото и да значи това).Сега ме е страх да пробвам да я паля на бутане, понеже може да има късо съединение. Май остава да дърпам автомобила към сервиз, след като се стопли малко времето.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)