The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
не иска да запали

#1
хора помогнете колата не иска да запали правил сам и всичко за каквото сам се сетил искал сам савети от майстори и никой не може да ми помогне,ще сам ви много благодарен ако някой може да ми помогне по някакав начин защото си нямам никаква идея вече от какво може да е ще сам ви много благодарен ако ми помогнете Smile Благодаря предварително
Reply

#2
хора помогнете колата не иска да запали правил сам и всичко за каквото сам се сетил искал сам савети от майстори и никой не може да ми помогне,ще сам ви много благодарен ако някой може да ми помогне по някакав начин защото си нямам никаква идея вече от какво може да е ще сам ви много благодарен ако ми помогнете Smile Благодаря предварително
Reply

#3
Ами ,че пиши бензин ли е дизел ли е та да могат разбиращите съфорумници да си кажат мнението
Reply

#4
Ами ,че пиши бензин ли е дизел ли е та да могат разбиращите съфорумници да си кажат мнението
Reply

#5
Кажи нещо повече де, какво ще рече "правил съм й всичко" ?!?!? ти ако беше направил всичко щеше да запали Big Grin

Върти ли поне стартера, провери ли има ли ток до свещите, а ток въобще има ли?
Дай малко повече инфо, аз не разбирам ама дори и да разбирах пак нямаше да разбера какво може да е ;-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#6
Кажи нещо повече де, какво ще рече "правил съм й всичко" ?!?!? ти ако беше направил всичко щеше да запали Big Grin

Върти ли поне стартера, провери ли има ли ток до свещите, а ток въобще има ли?
Дай малко повече инфо, аз не разбирам ама дори и да разбирах пак нямаше да разбера какво може да е ;-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#7
Колега откаде си ? ако си от София кой квартал си че ако си около мене може да се измисли нещо аз съм в Младост
Reply

#8
Колега откаде си ? ако си от София кой квартал си че ако си около мене може да се измисли нещо аз съм в Младост
Reply

#9
unicata Wrote:Кажи нещо повече де, какво ще рече "правил съм й всичко" ?!?!? ти ако беше направил всичко щеше да запали Big Grin

зависи, може човека да я е млатил с тесла по мотора.. Big Grin
Reply

#10
unicata Wrote:Кажи нещо повече де, какво ще рече "правил съм й всичко" ?!?!? ти ако беше направил всичко щеше да запали Big Grin

зависи, може човека да я е млатил с тесла по мотора.. Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)