The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ще купувам V40.

#1
Харесал съм си V40 2000г. дизел комън рейл 115коня. Много съм бос по дизеловите двигатели кажете ми какви дизелови двигатели се слагат на S/V40 и кой двигател е най добър.
Reply

#2
Харесал съм си V40 2000г. дизел комън рейл 115коня. Много съм бос по дизеловите двигатели кажете ми какви дизелови двигатели се слагат на S/V40 и кой двигател е най добър.
Reply

#3
Добре си се насочил! Дизеловият двигател който е монтиран във Волво-то ти е френски на Рено. Аз съм с почти същият мотор само че 95 к.с. С две думи мотора е икономичен и същевременно достатъчно динамичен и гъвкав. Все пак смятам че тези 115 к.с ще са ти напълно достатъчни като мощност. Моят на дълъг път е много икономичен, с нормална скорост от 120км/ч харчи около 5,5-6л. Но в града вече нещата се усложняват, там вече скача на 7,5-8л, то зависи и от градското де, аз по принцип я карам на къси разстояния и още студена...За бензиновите немога да ти кажа нищо по простата причина че не съм карал такъв, но доколкото се интересувам от колегите там вече двигателите са по-динамични и мощни,но пък и харча на гориво е съвсем друг...Това го оставям на някой друг да ти помогне...
Пожелавам ти безаварийно шофиране с тази прекрасна кола!
VOLVO V40 1.9D, D4192T2
Reply

#4
Добре си се насочил! Дизеловият двигател който е монтиран във Волво-то ти е френски на Рено. Аз съм с почти същият мотор само че 95 к.с. С две думи мотора е икономичен и същевременно достатъчно динамичен и гъвкав. Все пак смятам че тези 115 к.с ще са ти напълно достатъчни като мощност. Моят на дълъг път е много икономичен, с нормална скорост от 120км/ч харчи около 5,5-6л. Но в града вече нещата се усложняват, там вече скача на 7,5-8л, то зависи и от градското де, аз по принцип я карам на къси разстояния и още студена...За бензиновите немога да ти кажа нищо по простата причина че не съм карал такъв, но доколкото се интересувам от колегите там вече двигателите са по-динамични и мощни,но пък и харча на гориво е съвсем друг...Това го оставям на някой друг да ти помогне...
Пожелавам ти безаварийно шофиране с тази прекрасна кола!
VOLVO V40 1.9D, D4192T2
Reply

#5
mirkovinkata Wrote:Харесал съм си V40 2000г. дизел комън рейл 115коня. Много съм бос по дизеловите двигатели кажете ми какви дизелови двигатели се слагат на S/V40 и кой двигател е най добър.
Аз съм с такова Волво от пет месеца,дотук при изминати около 6000 км
съм с добри впечатления от колата.Малко трудно свикнах с по-твърдото
окачване /преди карах Рено/,но като цяло съм доволен.Колегата ми е с
V40 дизел 95 к.с. повече от година и над 30000 км,без сериозни забележки
към модела.Но нали знаеш,всичко е късмет-пожелавам ти го! :thumbleft:
VOLVO V40 1.9d 85kW
Reply

#6
mirkovinkata Wrote:Харесал съм си V40 2000г. дизел комън рейл 115коня. Много съм бос по дизеловите двигатели кажете ми какви дизелови двигатели се слагат на S/V40 и кой двигател е най добър.
Аз съм с такова Волво от пет месеца,дотук при изминати около 6000 км
съм с добри впечатления от колата.Малко трудно свикнах с по-твърдото
окачване /преди карах Рено/,но като цяло съм доволен.Колегата ми е с
V40 дизел 95 к.с. повече от година и над 30000 км,без сериозни забележки
към модела.Но нали знаеш,всичко е късмет-пожелавам ти го! :thumbleft:
VOLVO V40 1.9d 85kW
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)